Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

CLASSIC DAY 2012


Recommended Posts

Днес се проведе състезанието за класически автомобили на Калояново. Много яко беше. Аз и Кранк-а отсрамихме нашия форум. Отборът на Митко взе второ място в класа си. Само, че стана и инцидент. На Пежото се пукна гума, и се колата вдигна на две гуми и има доста поражения по купето. Митак пожелавам ти като я стегнеш, да стане още по- добра от преди. Аз пък се возих в Импреса STI. Не може да се опише с думи адреналина от тая кола. Изпуших три цигари докато се успокоя :D.

Ето и няколко снимки, останалите са в албума.

 

http://skodko.snimka.bg/auto-racing/cla ... 666055.all

post-1856-138453375942_thumb.jpg

post-1856-138453375947_thumb.jpg

post-1856-13845337595_thumb.jpg

post-1856-138453375953_thumb.jpg

post-1856-138453375956_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истинските бегачки страдат понякога, а на тази леко й се е разминало, колкото да й личи, че е бегуна. А Митака нали затова я е купил - да си прави кефа и да си пази Skoda-та.

Поздравления за призовото представяне, въпреки инцидента, браво!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятно се е получило. Като знам това Пежо какво означава за Митко. Надявам се бързо да успее да го оправи и да наказва още повече с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятна случка с Митака. Бързо да го възстановява и пак там :) Присъствали са много добри екземпляри :) s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.