Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте


ivon

Recommended Posts

Нов сам в форума и ме извинете за вапросите!!!!!!!! Смятам да закупя Шкода Фелиция 1.9 дизел http://www.cars.bg/u593553 та дйте мнение за автомобила както за всички плюсове и минуси за модела като цяло? Преди карах Голф 3 бензин хечбек но изгни страшно много пак и искам по голяма колица тъй кото сам семеен човек с дете и обичам да ходя на къмпинги и т. н. т.! Ще сам ви много благодарен за ифото защото смятям понеделник или вторник да ходя да егледам...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Непретенциозни здрави и икономични двигатели, италианки са за предпочитане, не са ръждясали много, тука на тази броните са ги боядисали барабар с лайсните, домързяло ги е да ги демонтират...?!? Евтина поддръжка, голям багажник... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тая я пропусни ... миналата седмица колега бе ходил да я гледа , отзивите ще ги потърся да ги прочетеш.

конкретният екземпляр беше пряснобоядисан направо върху ръждата. smile175
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз кола си избирам лесно - да не е от Врачански, Монтански и Видински измекяри, да има сервизна книжка и да не са и свили резервната гума, крика и катализатора. Съвет от мен - не гледай автомобили от дивият северозапад [-X - тука има само ръждалници купени за по 70-120 евро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в северозапада не съм ходил на "зяй пазар" обаче в Дупница минавам чат-пат. Там какви свлечове има... и всичко е на около 160-180000км. smile091 smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.