Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дилема


Peshuraan

Recommended Posts

На мен лично трилъчевия волан на Голф 4 не ми допада!Все пак ти си решаваш - ти ще караш колата и е важно на теб да ти харесва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пък да не пробваш?Аз 3 пъти си слагах калъф на волана и установих,че без него повече ми харесва.Сложи го,покарай и ако не го чувстваш част от твоята кола го махни.На мен волана на О1 ми харесва повече.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично трилъчевия ми е много по-удобен за хващане. Само си смени еблемата с Шкода да не те отлъчат от форума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично трилъчевия ми е много по-удобен за хващане. Само си смени еблемата с Шкода да не те отлъчат от форума :)

 

Много по удобен е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сигурно ще е парвото L&K с трилъчев волан (а другото което ме притеснява че правя бартер за моя и ако не ми хареса малко... )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сигурно ще е парвото L&K с трилъчев волан (а другото което ме притеснява че правя бартер за моя и ако не ми хареса малко... )

 

Няма да бъде първото. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено е много по-добре от оригиналния. Да ти е честит!

 

Благодаря. По нататък за да се върже по добре на интериора ще бъде със нова естествена кожа, с кафеви конци като цвета на салона и долу малката част ще бъде с перфорирана бежова кожа. Елегантно с леко спортно загатване ако мога така да се изразя :) Мисля че ще ходи още повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Отново бързах и не са хубави снимките. Стана хубав волана, не е като вилнер но достатъчно добре според мен.

 

post-85-138453394597_thumb.jpg

 

post-85-138453394587_thumb.jpg

 

post-85-138453394599_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.