Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

6 ст. кутия вместо 5 за О2 .


димон

Recommended Posts

Изпадна ми отнякъде 6 степенна кутия за Октавия 2. Дали може директно да се смени с тази на 1,9 ТДИ , която е с 5 степени или трябва да се пробиват дупки ? smile091

От 2,0 ТДИ е ( не 4X4 ) . Също така ме интересува как би се държала на 1,9 литровия мотор . Дали ще е мудна или прекалено къса ...Приемам всякви мнения.

 

Кефи ме в таз кутия мазното включване на скоростите ...без хрупане , и освен това наличието на синхронизатор на задната , както и естествено 6-тата скорост , която при мен е недостъпна засега ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На твое място бих я сложил веднага.Какво тук значат някакви си-дупки?

Кефа цена няма! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе bega4kata трябва да каже, ама едва ли ще е само махаш-слагаш.

 

Иначе предимствата са ясни - 6та скорост + по-голям съединител... После при Тони и си smile117

 

Кви пари излиза от моргата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Голф 5 1,9 ТДИ се монтира както 5 степенна , така и 6. Значи може , но не знам дали тази от 140 к.с. е такава - може да е различна , с по-дебели полуоски и т.н...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпадна ми отнякъде 6 степенна кутия за Октавия 2. Дали може директно да се смени с тази на 1,9 ТДИ , която е с 5 степени или трябва да се пробиват дупки ? smile091

От 2,0 ТДИ е ( не 4X4 ) . Също така ме интересува как би се държала на 1,9 литровия мотор . Дали ще е мудна или прекалено къса ...Приемам всякви мнения.

 

Кефи ме в таз кутия мазното включване на скоростите ...без хрупане , и освен това наличието на синхронизатор на задната , както и естествено 6-тата скорост , която при мен е недостъпна засега ... :D

 

 

Съединителя е друг 240мм / по-голям/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам време да отговарям на въпроси ,дето си чешете езиците само.

Но Димо много го уважавам и го отказвам на момента smile091

Захващането към блока е еднакво.

трябва да се смени:съединител,маховик,притискател,лагер помпа,жила на ск.лост,тампона за окачване на кутиятя,полуоските с вътрешни и външни карета.....и още :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.