Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 2 - осветление за бустметъра?


Цецо75

Recommended Posts

Абе трябва някъде да вържа осветлението на бустметъра. Начи мерих го - харчи между 10 и 40мА според зависи колко го надупя. По вероятно 10, че ми харесва по дискретната светлина.

 

Къде по кабелака на О2 е най-лесно да го закача? Перефразирам въпроса - къде е най-лесно, с минимум разглобяване и рязане на жици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си smile159

и аз сори за офф-а.

 

Иначе от полза ще ми е ако някой измъкне схема на окабеляването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво ти е окабеляване?

 

Вързваш го за бушоните и си ти.

 

Аз съм си ги сложил кабелите на крачетата на бушоните и си свиркам.

 

Лично за мен не е работа да оголвам жици, че да връзвам кабели към тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми беше първосигналната реакция и на мен. Обаче се замислих, така при активирани дневни светлини и бустметъра ще свети нон-стоп...:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В запалката ...без разглобяване и рязане ...с навит дебел телефонен кабел излизащ отнякъде smile091

Бъзик !

Моят "бюст-метър" не ползва осветление !!! ...на тъмничко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.