Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Има ли вариант да подкарам мулти волан.


iliandg

Recommended Posts

Става въпрос, че както обикновено оригиналния волан е грозно изтъркан. Възнамерявам да сложа мулти пък ако мога да го подкарам да работи ще е супер. Колата е 2008 с фабрично стерео. Не знам кое е от значение и дали ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за светкавичния отговор. До колко компетентен трябва да е механика. Все пак съм от Луковит не гъмжи от грамотни монтьори :). Ще се доверя на едно момче което е тенекеджия, но е разглобявал доста коли, не че е критерий. Ако не се получат нещата ще имам повод да посетя някой от съборите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за светкавичния отговор. До колко компетентен трябва да е механика. Все пак съм от Луковит не гъмжи от грамотни монтьори :). Ще се доверя на едно момче което е тенекеджия, но е разглобявал доста коли, не че е критерий. Ако не се получат нещата ще имам повод да посетя някой от съборите.

 

Ти повод и по хубав ще намериш от това...Да ти измислим нещо с Ванко освен ;) Пък ако се разхождаш до Русе ще го оправим волана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е да пипаш кожения, както каза колегата "Бегачката". Но не подкарахме копчетата защото нямам по голямата букса с кабела, т.е. дилема. Ако някой има идея от къде мога да си взема друго кабелче с букси не само за airbaga за да работят и копчетата ще съм благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По едно време и аз исках да сменя волана с мулти, но пратих в ЕТ номера на шасито и оттам компетентно ми отговориха, че няма да стане. Преди това ме отрязаха и за евентуална смяна на плейъра с нещо по-можещо... Ще взема накрая да се ядосам и да стана жител на Варна, за да мога да черпя от извора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

различно ги окомплектоват

примерно елеганса до 2007-ма има окабеляване за темпомата,въпреки че няма,а амбиентито ако се слага темпомат ,трябва да се окабелява

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещата ще станат. Моята има темпомат и окабеляване, но взех волана втора ръка без кабела и както винаги са преценили за ненужно да го запазят това кабелче от моргата. Пък дори и да не стане този е 1000 пъти по готин от оригиналния каучуков грозник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и между другото вчера колегата от ЕТ Плевен каза, че да не слушам много какво казвали във форума, че имало само двама, който разбирали :) и аз му викам да не е единия от Варна и той се съгласи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и между другото вчера колегата от ЕТ Плевен каза, че да не слушам много какво казвали във форума

Ти па що не му кажеш, че последните, дето разбират в ЕТ избЕгаха от там доста отдавна, така че там и двама разбиращи не можеш да намериш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пуевен (ДГе) ще да са много компетентни.

 

Половината сигурно не знаят как се маха предна/задна броя .......!

 

Поне хубаво правят, следят форума и се образоват! smile027

 

Да не слушаш.... ! А, кого да слушаш? Сервиза ли?

 

Не говоря за ЕТ, а за сервизите им като цяло. Като отидеш и искаш нещо да питаш (което явно не са чували/изобщо или често), веднага ти истрелват- НЕ СТАВА, НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ. Вместо да влезе, да се поинтересува и да даде компетентно мнение, веднага лесен вариант- НЕ СТАВА.(да не се занимава)

 

Не всички във форума са компетентни и не са майстори, но има много други предимства, а именно във форума има доста колеги, които като са си наумили нещо, захапват го, ровят го ...и най-накрая се справят ( не махат с ръка ) и по този начин вече имат "опит" и могат да са в помощ на колегите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но има много други предимства, а именно във форума има доста колеги, които като са си наумили нещо, захапват го, ровят го ...и най-накрая се справят ( не махат с ръка ) и по този начин вече имат "опит" и могат да са в помощ на колегите!

 

:smt017

човек неможе да знае всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и между другото вчера колегата от ЕТ Плевен каза, че да не слушам много какво казвали във форума, че имало само двама, който разбирали :) и аз му викам да не е единия от Варна и той се съгласи :)

 

Е това е форум, не е сервиз. Двама разбиращи е достатъчно.

 

Другите се борим като прасе с тиква и учим нещата по сложния начин. И въпреки това в сервиз на ЕТ не стъпвам, защото.... абе ясно защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, все пак има и колеги с гаранционни автомобили, които са длъжни да ходят в ЕТ! smile049

От друга страна отношението на един механик от ЕТ-Плевен не може да се счита за официална позиция на ЕТ към форума (клуба).

Не вярвам официалната позиция към форума (клуба) да е отрицателна. [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак ще видим ли снимки как се е получил волана? И аз съм си мислил подобна интервенция и ми е интересно колко горе долу ти се върза всичко? Ако не е тайна разбира се.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да споделя, че форумите за мен са незаменимо приложение към всеки вид техника. Ако искаш да получиш трябва да дадеш - правопропорционалоно е. Преди се чудех как има хора, който са платили N сума за нещо и го споделят после безплатно и разбрах, че колкото повече споделям получавам още повече. За напред съм склонен винаги да споделям придобитото от скромния ми житейски опит. Относно конкретния случай колегата от магазина просто трябваше да ми привлече вниманието за да дам 100лв. за едно кабелче, което още не съм купил :) не се палете излишно. И аз се занимавам с търговия - от време на време изисква жертви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак ще видим ли снимки как се е получил волана? И аз съм си мислил подобна интервенция и ми е интересно колко горе долу ти се върза всичко? Ако не е тайна разбира се.

 

Поздрави.

Разбира се ще кача снимки, но ще е най-рано другата седмица за да съм сигурен дали ще работи или не и да ви кажа дали си заслужава. Не съм поръчал кабелчето, което не е налично в България. Относно цената за сега е смешна просто чист късмет от обява, просто се оказа, че нямат кожен обикновен и ми пратиха мулти наистина е 100 пъти по готин и по удобен от другия дори и да не работи си заслужава с доствката 112лв. :), но все още не работи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Колега тази тема мисля че ще ти е доста полезна! Успех :smt017

http://seat-bg.com/viewtopic.php?t=18889

 

Тия Сеати пък винаги са стъпка напред в дизайна . :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тази тема мисля че ще ти е доста полезна! Успех :smt017

http://seat-bg.com/viewtopic.php?t=18889

Да благодаря, темата е интересна, за съжаление не мога да си намеря кабелче втора ръка, пък явно ще трябва и обучение. Малко по сложно е от колкото предполагах, но ще играя хорото до край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак ще видим ли снимки как се е получил волана? И аз съм си мислил подобна интервенция и ми е интересно колко горе долу ти се върза всичко? Ако не е тайна разбира се.

 

Поздрави.

post-10622-138453381479_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Трагедията е пълна в Плевен не могат да ми обучат волана. Ще идвам до Сф то е ясно, но къде да отида :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трагедията е пълна в Плевен не могат да ми обучат волана. Ще идвам до Сф то е ясно, но къде да отида :)

 

В ЕВРОТЕК естествено.

 

Там имат голям опит с моя на старата кола.... Ще ти го направят за 15 мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.