Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за конектора на задните колони.


Цецо75

Recommended Posts

Купете си Болеро,и ще си промените мнението ,че ок2 не е озвучена хубаво .

Страхотно яко свири със стоковите колони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще тая кола би накарала всеки уважаващ себе си аудиофил да си прегризе сам сънната артерия в пристъп на безумна лудост. :)

С твоите метафори и хиперболи направо можеш книга да издадеш! :lol::lol::lol:

 

То това не са метафори, баш си е така :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, една малка корекция в твоя подкрепа :

Днес си свалях корите да си правя нещо по тях- малко скърцаха. След като ги сложих си правих опити със задни и без задни колони. Мога да те успокоя, че без задните е все едно слушаш радиоточка :D . Когато се включат и задните разликата става земя/небе. Басът се подчертава яко и звука става доста приличен. Така че дерзай и слагай задните колони - ИМА СМИСЪЛ и то голям !!!

 

п.п. когато е само на предни колони по незнайна за мен причина няма център и не се усеща стереото, като тръгнат обаче и задните идва "фазата" , ниските се подчертават и става супер !!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже съм много "бос" в тази тема , но и аз очевидно нямам говорители на задните врати така и не разбрах дали до колонката има окабеляване или изобщо няма нищо от радиото. А и по принцип моята е без ел стъкла отзад, да не се окаже, че и корите не са пригодени за монтаж на говорители? Откъм екстри Октавията е много зле, особено като става дума за озвучение. На жена ми Фокуса е светлинни години напред, да не говориме, че има много удобно управление до волана. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само елетанса има серийно предни и задни колонки. За всички други са опция и са на предни. Няма окабеляване и колонки отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.