Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да сте виждали Шкода Октавия II по моргите (София)?


Цецо75

Recommended Posts

Трябват ми разни неща за Октавията (О2), да сте виждали из Софийските морги някоя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво ти трябва - сподели ! В Казанлък има прясна - елеганс. :) На мен например ми трябва макси дот , ама няма .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една морга на бул. Климент Охридски като минеш разклона за Младост и продължиш към околовръстния на около 100-150м. в ляво има бетонов възел, завиваш в уличката покрай него и моргата е по-назад на 40-50м. там пътя вече става отвратителен няма да се объркаш. Преди 2 месеца имаше много части за О2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери на Околомръсното - ако тръгнеш от Овча Купел към Суходол, след моста има улица в ляво (преди някаква скапана бензиностанция), на около 100-150м. от ляво има висока бетонна ограда - там се намира моргата. Обикновено работят с коли най-много до 8-10 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.