Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заслужава ли си или не?!


felicialx

Recommended Posts

Предлагам такава тема за актуални оферти за автомобили който по една или друга причина сме видели на място и имаме пряко впечатление. Целта е обмяна на информация и впечатления за взаимно улеснение.

 

В последните 3 дни аз разгледах от близо две соли едната VW другата HONDA, ето ги:

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

 

Първо за голфа, НЕ става за покупка! Наводняван е, има кал дори и в ябълката на огледалото за обратно виждане, след като познах, че е така и продавачите не отрекоха, но по.лошото е, че като върти на стартер осезаемо се усеща, че няма и компресия, не му работи таблото, климатроника, радиото и т.н. Има кал в стопове, фарове и дори в уреда за температурата! не знам кой го е капарирал, но за да стане кола има много вложения и нерви / възстановявал съм наводнен Голф 5 и знам за какво става дума/.

 

За хондата нямам Забележки, колата е уникат, все едно е в автосалона. Вярно по-скъпа е с 1000лв. от предлаганите / спазарих я на 5000 / но няма нищо общо! Това е автомобил 1 на 1000!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя модел Хонди са си така smile049 - само сипваш и караш.

Колегата ми караше предишния модел, а сега кара този модел, но с 2.0 двигател. Никакви грижи. \:D/

Капарирането на Голфа може и да е търговски трик ........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....За хондата нямам Забележки, колата е уникат, все едно е в автосалона. Вярно по-скъпа е с 1000лв. от предлаганите / спазарих я на 5000 / но няма нищо общо! Това е автомобил 1 на 1000!

Колата е перфектна! Щом си я видял на живо и няма забележки, значи си заслужава. Дори и Голфа да е перфектен, лично аз бих избрал Хонда-та.

Ще я купуваш ли? Имаш ли повод за черпене? :)

 

smile027

 

п.п. На задната броня десния ъгъл виси. Може и да се е откопчал. Струва ми се, че километража е манипулиран, защото цифрите не са в един ред. Тези коли и на 150 000км. да са, волана им изглежда като нов.

Това не са решаващи забележки, но ми направиха впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....За хондата нямам Забележки, колата е уникат, все едно е в автосалона. Вярно по-скъпа е с 1000лв. от предлаганите / спазарих я на 5000 / но няма нищо общо! Това е автомобил 1 на 1000!

Колата е перфектна! Щом си я видял на живо и няма забележки, значи си заслужава. Дори и Голфа да е перфектен, лично аз бих избрал Хонда-та.

Ще я купуваш ли? Имаш ли повод за черпене? :)

 

smile027

:smt017 :smt017 :smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата е супер, да бронята има нещо, но и аз не го загледах но е минимално, дигнах тапицерията в багажника да видя пък да не е имала удар - всичко е 6. Освен това всички фарове мигачи и стопове са ХЕЛА и са оригиналните. Не можете да си представите за какво състояние става дума, седалки, мокет, тапицерия, без никакво дори минимално износване. Като махнах капачката на маслото и двигателя е чист вътре колкото и отвън! Казанчето на антифриза е без грам потъмняване и изобщо всичко, педали скорости съединител климатик... Дори и акумулатора е Хонда, четирите гуми са старичка година но са еднакви и са Пирели, просто собственика си е обичал колата. Моята Фелиция е на 55000вече и има кафяв нагар вътре в казанчето въпреки, че е само с Ж12. Няма да я купувам, ходих да гледаме коли за един приятел ама той е свикнал да ги кара по около 6-10 месеца и да ги продава, пък тази не е за тая цел защото все пак е над останалите като цена, тя е да се кара безпроблемно с години. Мислех да я взема ама моята няма никаква цена нищо, че е на малко километри и свети, по-добре да използвам още от ресурса и. Иначе при други обстоятелства не бих се замислил. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсите Audi А4/1.9TDI/комби/куатро 1999-2001, да знаете, че в София няма нищо което да си заслужава. Все пак ако знаете такова на цена под 7000 казвайте , че ми трябва едно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсите Audi А4/1.9TDI/комби/куатро 1999-2001, да знаете, че в София няма нищо което да си заслужава. Все пак ако знаете такова на цена под 7000 казвайте , че ми трябва едно.

 

Ахахаха, още ли продължаваш smile091

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не е за мен...Сега търсим от предишната генерация. Ама и там е суша... куатрото по принцип са кът. И или са курници или им искат пари все едно са от злато :)

 

Макар, че и мен куатрото ми е присърце и не се знае... знае ли се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.