Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за размера на джанти 17 на Супърб?


Recommended Posts

Колеги някои знае ли параметрите на оригиналните джанти 17 на SUPERB . По конкретно ме интересува офсета, защото оригиналните ги оставям на зимните гуми а за летните смятам да купя други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но искам гумите да са малко по на вън във сравнение с оригиналните джанти. Какъв трябва да е офсета? И тези параметри верни ли са: Широчина:8 Цолаж:17 Брой болтове:5 Разстояние:112 Диаметър:57 Офсет:35 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но искам гумите да са малко по на вън във сравнение с оригиналните джанти.
нали това съм ти казал

стоковото ет е между 52-45 на стоковите-зависи от модела

имаше и 42 някакви май

не ми се рови да ги гледам,но всички са грозно навътре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая джанта определено не е за Супърб. Там трябва нещо по-тежко. Това върви на бегачка smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супърб - бегачка :-k Това си е лимузина и всякакви тунинг изпълнения в стил бегачка хич не и отиват. Лично мнение smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че на кола от тоя клас (лимузина) не и отива толкова "рехава" джанта. Нещо по - плътно би стояло по завършено, особенно на тоя тъмен цвят на колата.

 

Но това са лични възприятия, важното е теб да те кефят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесват много.Обичам отворени джанти,сигурно за това.

Сега и един айбах и ще стане трепач.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за тези HRS-H125 7.0x17-73.1-5/112.0-ET40 HS ?

HRS-H125-250x250.jpg

 

Днес си харесах 18" Lugano Rial за лято.

 

rial_lugano_silber.jpg

http://rial.de/_rial/index.php/en/lugano

 

Някой с такива да сподели впечатление?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако се спреш на 18-ки, кажи после как е возията, дрънка ли трака ли, повече ли подскача по павета примерно, дупките как ги обира.

Защото аз на моя Супърб със 17-ки и 225/45 гуми и всеки месец бях за изправяне на джантите и балансиране, направо златни ми излезнаха, сега с гуми 235/45 е маалко по-добре Младен ги изправя само през няколко месеца.

Иначе ето това беше моят избор:

post-3360-138453375464_thumb.jpg

 

А какво ще кажете и за това:

post-3360-138453375496_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако се спреш на 18-ки, кажи после как е возията, дрънка ли трака ли, повече ли подскача по павета примерно, дупките как ги обира.

Защото аз на моя Супърб със 17-ки и 225/45 гуми и всеки месец бях за изправяне на джантите и балансиране, направо златни ми излезнаха, сега с гуми 235/45 е маалко по-добре Младен ги изправя само през няколко месеца.

 

Ще пиша. В момента съм с тези които производителят предлага - 7.0J x 17" Venus с гуми 225/45 R17 на 35 PSI и не ми се е налагало изправяне.

На паве с повече от 40-50 км/ч дрънчи неприятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

А какво ще кажете и за това:

Skoda_Superb_by_hesoyam25_small.jpg

 

 

Уникален е! Обаче виж гумите на колко минават от калниците :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 =D> Даааа, мнения много 'за' и 'против', НО джантата е страхотна и аз съм "ЗА". Може да не е за точно този тип /лимузина/ автомобил ама.... smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.