Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интерпан ООД - отличен сервиз за гуми!


lubomirov1985

Recommended Posts

Входа им е точно от Симеоновско шосе. Ето и линк с изглед на сервиза: https://www.google.com/maps/@42.6379944,23.3341948,3a,60y,229.26h,88.42t/data=!3m6!1e1!3m4!1sCZGgzax3G1f6e48nYoutGg!2e0!7i13312!8i6656

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 196
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    24

  • sauber

    14

  • kokarosta

    10

  • johnnie213

    8

Най-много писали в темата

Гумаджийницата е на самото Симеоновско, не се влиза в пряката.

В пряката Интерпан имат автосервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, ngkrastev написа:

Привет колеги,

не съм посещавал Интерпан, но желая да го направя. Искам да Ви попитам - минавайки по Симеоновско шосе не мога да се ориентирам къде са точно. До колкото гледах на картата се падат на пресечката с ул. Йордан Радичков, но влиза ли се в тази пряка или са точно на самото Симеоновско шосе.

Благодаря!

След пресечката веднага в дясно на самия булевард. Не се влиза в пресечка, от булеварда директно се влиза в сервиза!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте! Интерпан само сервиз ли са или продават и гуми? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Ще мина на място да видя какво предлагат, че не откривам инфо в интернет пространството ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

За пореден път изключително доволен от качеството на услугите на Интерпан, сдобих се с чисто новички летни "джапанки" , даже с тазгодишен ДОТ (бях се примирил, че ще е 2019). Благодарности на Ицо и момчетата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Днес некадърен гумаджия в Младост 4 изкриви прага на колата и не ми каза дори извинявай. 20 мин по - късно, при правилния гумаджия - нашите момчета от Интерпан, колата видно е вдигната правилно и ОООоо чудо , праговете са здрави и не са повредени!!!! Внимавайте много с гумаджийте ...

0-02-0a-6254a1dcbca2b55b776aff5b515c6323

 

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, незнам защо не си отишъл направо при тях. То е ясно  че в Интерпан ще направят всичко както трябва. Това са едни от малкото гумаджии, при които бих отишъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Знаете ли дали работят и в събота? Имам спомен , че в "сезона" работеха и в събота,но не съм сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Alexandar написа:

Знаете ли дали работят и в събота? Имам спомен , че в "сезона" работеха и в събота,но не съм сигурен.

Работят цял ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Alexandar написа:

Знаете ли дали работят и в събота? Имам спомен , че в "сезона" работеха и в събота,но не съм сигурен.

 

Те и по принцип си работят в събота, мисля, не само в пиковите сезони. В пиковите сезони и в неделя съм ги виждал да работят даже. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата са леко измъчени, че явно не са се спирали последния месец, но смениха бързо гумите и провериха джантите. За първи път ходя, че са ми далече, но със сигурност ще ги посетя пак, много съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Обмислям да се разходя скоро до Интерпан за баланс и смяна, макар че не ми е близо но знам че си заслужава, а не знам дали сега работят и с какво работно време са в Събота и Неделя. Не е лошо да се ъпдейтне информацията в Гугъл. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами сега в "сезона" работят мисля и в неделя. В събота със сигурност работят от 10:00ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Вчера по обяд минах през сервиза. Както винаги момчетата свършиха работата бързо, чисто и професионално. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един положителен отзив и от брат ми. Преди 2 седмици ходи за баланс и "О, чудо", оказа се, че можело да не му трепва волана, а преди това набеждаваше джантите, които му дадох, че са криви. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

На миналото посещение в Интерпан с Ицо решихме, че колата има нужда от нови фланци отзад. Речено сторено. Вчера ги поръчах, днес отидох да ми ги монтират. Медна гресчица където е нужно, динамометричен ключ, професионална работа и приятелско отношение. Благодаря за което!

 

IMG_0710.thumb.JPG.cf729679df798cb6cc6f3d4d05e53887.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.