Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интерпан ООД - отличен сервиз за гуми!


lubomirov1985

Recommended Posts

А колко е изправянето на джантата?

 

Цената зависи от това, колко цола е и дали е алу или стоманена. За шкода клуб цените са -50% на услугите  

 

http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/topic/36601-%D0%BE%D1%82%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BF%D0%BA%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D1%83%D0%BC%D0%B8-50/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 196
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    24

  • sauber

    14

  • kokarosta

    10

  • johnnie213

    8

Най-много писали в темата

Днес посетих сервиза, смених зимните гуми с летни.
За пореден път съм очарован от бързото и качествено обслужване!
Перфектна работа, благодаря Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне и аз се преобух с нови гуми, съвсем преснички. Както винаги, обслужване, цени и сладки приказки - 6+

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Тази година позакъснях с "преобуването" на Окти, но от днес вече е с летните гуми и намазани с медна грес главини. Голямо благодаря за бързата и точна работа (вместих се във времето на обедната си почивка). Да сте живи и здрави, момчета! :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес Окито вече е с "джапанки" :D/ Обадих се в сервиза преди да тръгна и когато пристигнах , гумите вече бяха балансирани и чакаха поставяне , запалих цигара , малко лафче с Ицо и когато загасих цигарата , колата беше готова ! :D За пореден път супер обслужване. Благодаря на момчетата !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да благодаря на сервиза. Отлична и бърза работа по изправяне и заварка на лята джанта, монтаж и демонтаж на 4 броя гуми. Живи и здрави да сте, така се прави бизнес ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес сутринта поради липса на задължения реших да се отбия (и без това ми е близо) за проверка на налягането и баланс и на четирите гуми. Въпреки че имаше кола преди мен, всичко се случи много експедитивно и на ниво.  :eusa_clap: Докато си поприказваме и колата беше готова.

Благодаря!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз вчера ги посетих - спуках си гумата по безумен начин, но всичко беше вулканизирано и отремонтирано перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спуках си гумата по безумен начин, но всичко беше вулканизирано и отремонтирано перфектно.

 

:) , пак си мърсувал НЕ където трябва и с НЕ която трябва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааа, Гега - не така. Ама нали съм се заел с това аериране на тревата и си настъпих аериращите сандали ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мадже, хиляди благодарности! Не знаех, че работите и в неделя (да се знае - РАБОТЯТ И НЕДЕЛЯ), но ме спасихте. Супер доволен от отношение, реакция, свършена работа и т.н. 

 

Мога да кажа само  :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През активните сезони работим и в неделя. Все още има хора, които сменят зимни гуми.  Ще ви информирам допълнително, като минем на 6 дневна работна седмица и неделя ни стане почивен ден. За сега работим всеки ден :)

 

Ето и телефон в сервиза, ако искате да проверите дали работи или да информирате, че ще отидете за да знаят колегите.

0894/645163

Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Мадже, мерси много! Изключително приятно е да се работи с хора като теб! Всичко беше перфектно, а двуколесното е вече с нови джапанки  :dog:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

аз от вчера съм с чистак нови 4 гуми за големите джанти и искам да изкажа огромна благодарност за перфектно свършената работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Искам да благодаря на екипа на Интерпан за добре свършената работа днес, по смяната на зимните гуми. Удоволствие е да си смениш гумите в сервиза им! Също така искам да благодаря на Младен, за жеста, който ми направи - безкрайно съм ти благодарен!

 

От мен имате Отличен (6) ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Днес очаквайте една А-класа натоварена с 12 гуми 15-ки ....

 

Не ме питайте как ги събра, и аз останах с отворена уста :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път съм доволен от Ицо и момчетата. Въпреки лудницата, сравнително бързо приключиха и вече съм готоФ за зимата.  :tongue_1:  :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около час се завърнах от смяна на гуми за предстоящия сезон. Естествено смяната се извърши при Маджо и компания и за пореден път съм изключително доволен, че на тях поверих това. Въпреки масовата истерия покрай прогнозите за "сняг" тия дни (отидох в 08:30, а имаше две коли, по които вече се работеше) всичко мина много експедитивно и отново на много високо ниво. И при все, че имах и крива джанта (беше ми изрично демонстрирано), която беше своевременно изправена, на края обявената цена беше смешна - примерно другаде биха ми взели толкова само за смяната на гумите.  :hi:

Продължавайте все така. Само вземете си коригирайте цените, че къде ще му излезе края.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички колеги от Шкода клуб България има отстъпка 50% на услигите, затова цените са такива! За всички останали клиенти цените са нормални за София.

 

п.п.

Важно е всеки от вас когато отиде и не го познават колегите, да се представи че е от клуба, защото иначе няма да му бъде направена отстъпката! Все пак не правим отсъпка на всяка Шкода, която влезе за смяна на гуми.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм със зимните гуми. Благодаря, че ме приехте в най-натоварения ден, въпреки голямата опашка. :flag_skoda:  Ама пък и доста Шкоди се бяха събрали.

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера и аз бях при момчетата. Това не са хора, това са машини... Да мъкнеш цял ден гуми с джанти и т.н., аз ако го правя кръстът и гръбнакът ми ще излязат в отпуск сигурно...

 

Отидохме към 15:40 с двете Шкоди, защото чак в 15:20 ми докараха гумите. Имаше 12-15 коли преди нас. Никой не ни върна, зачакахме и в сладки приказки със Джони, както и с други шкодаджии, колите пред нас се стопяваха, а междувременно идваха още доста коли.

 

Тук е моментът да отбележа за пореден път, че българинът е изключително прасе - спира близко до бордюра и опръсква всички на тротоара, сваля си прозореца, пита от колата, а то там не се чува нищо, заради булеварда и едва ли не трябва да му отидеш на джама и ти да говориш с него, не той с тебе, и се кара, че бавно върви и едва ли не, че го лъжат и го ”връщат” или го карат да чака, без да знае и без да погледне, да види, че има доста коли... и вика ”къде са”, а ние там сме на седянка сигурно, които чакахме на крак от хората... мъка тотална. Момчетата търпяха и това, че даже им се караха, защо била празна клетката, докато се сменяха колите в нея... Нагледахме се на пълна кретения с тотална липса на мисъл отвсякъде. Да не говорим за културата на булеварда - гледа те, че излизаш или се опитваш да влезеш в клетката и почва едно ”бутане” нарочно, да ти е гадно, да ти пречи, да стане по-трудно за всички... вместо да е лесно.

 

Въпреки и спирането на тока /не се работеше докато нямаше ток/, за два часа колите се стопиха, минахме и ние, както винаги с тотална угодия на капризи и всичко свършено перфектно за по-малко от 15 минути - по двете коли едновременно се работеше. Поклон!!!

 

Видяхме се шкодаджии, поприказвахме си доста и времето мина осезаемо бързо. След нас дори дойдоха още коли...

 

ЕВАЛА МОМЧЕТА!!! БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКО!!! ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.