Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интерпан ООД - отличен сервиз за гуми!


lubomirov1985

Recommended Posts

Тези момчета са едни от най сериозните и коректни хора с които някога съм работил. Супер цена, точност, отговорност и професионалзъм! Това е мястото за смяна и покупка на нови гуми!

Редактирано от stkoev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
  • Отговори 196
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    24

  • sauber

    14

  • kokarosta

    10

  • johnnie213

    8

Най-много писали в темата

Безкрайни благодарности на Маджо и Интерпан..

Момчетата не затвориха заради мен,чакаха ме да дойда,свършиха си работата супер професионално и за пръв път не ме дерат в гумаджийница.

Горещо ги препоръчвам пичовете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз минах днес през сервиза и почетох идването на астрономическата пролет със смяна на гумите. Доставка и монтаж на Nokian iLine 195/65/15, ДОТ 0817. Както винаги бързо и точно обслужване на супер цена ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко и аз преобух там шлепа за лятото. Любезни, сръчни и бързи както винаги. Благодарности на целия екип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

 Баща ми отиде да смени гумите днес и момчета както винаги със супер отношение и експедитивна работа!

 Аз за отиващите не си забравайте като мен клубната карта, че без да я покажете отстъпка вече не се дава :)

 Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз от днес съм с летните бързобежки. Както винаги - бързо и коректно. И специални поздрави за Ицо - жив и здрав още дълги години! :banger_2: :banger_2: :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Аз чак днес успях да сложа летни гуми. Отново бърза и качествена работа. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналият месец Шкодката се сдоби с нови летни гуми и отидох за монтаж в сервиза. Всичко се изпълни с нужното внимание, при това доста бързо. Определено бих отишъл отново. Благодаря!  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата в гумаджийницата работят много добре. Аз отидох там да кача гуми на 120ката, забелязаха че едната джанта е спадала и изшлайфаха ръждата, а аз дори нямаше да я забележа. Всичко бързо и ОТНОВО ми сложиха чисто нови лъскави тежести, което никой не прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

...Искам за пореден път да изкажа благодарността си към Интерпан и служители им за акуратната и бърза работа. Вече и на двете коли гумите са сменени, като на едната отидох с 2 много криви джанти (подарък ми бяха не можеше да имам претенции) и ги изправиха перфектно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Дайте инфо за работното време?

Помня, че момчетата са ми казвали, че в активният сезон са с удължено или нещо от сорта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам по спомени, защото не съм сигурен как е в момента, но - сутрин от около 9:00 отваряха, а вечер съм си тръгвал от там и в 19:30ч - но съм чакал докато има коли, общо взето... Последното дълго чакане беше към 3 часа - беше пълно :) Събота и Неделя в активния сезон се бачка доста усилено, също...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен , за пореден път - супер бързо , точно и коректно. Пак нямах време да изпуша 1 цигара дори, :banger_2:

Е , поне успях да се видя и с Маджо набързо :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Минах да залетя. Бързи, смели, сръчни както обикновено :) Едно от малкото места, на които не треперя, че джантите ще са надрани. Ако пуснат услуга мобилна гумаджийница със същото качество, много ще се радвам. От както се разглезих на мобилни, голям зор ми е да ходя до някъде си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторника и аз ги посетих по същата причина. Въпреки няколкото коли преди мен нещата се случиха доволно бързо, както и с нужното качество. Доволен както винаги.

За малко да отнеса една чисто новичка гуменетка на изпроводяк... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Колеги привет, имам следното питане, ако някой може да ми каже дали мога да ги ползвам момчетата:

Та вчера от тъпотия гледайки телефона за малко чукнах гумата в един приятен бордюр и свалих  парче с размери около 2см /странично ходих на двама гумаджия и само единия каза, че ми трябва вулканизатор, защото трябвало да се сложи парче,другия вика карай така щом не спада. Виждат се конци те. 

Та въпроса ми е дали тези момчета извършват такава дейност, че не ми се дава 90 лева за нова гума предвид, че тази е още нова. 

Ето и снимка, ако някой може да види и да се ориентира. 

http://trezeguet.snimka.bg/automobiles/zadni-prujini.952862.39055715

Благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Trezeguet написа:

Та въпроса ми е дали тези момчета извършват такава дейност, че не ми се дава 90 лева за нова гума предвид, че тази е още нова. 

Най-добре се обади и питай.

Независимо дали ще я вулканизираш или ще я караш така, аз бих те посъветвал да я караш за задна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще звънна да питам, просто идеята ми беше, ако някой е правил подобна манипулация да сподели мнение. 

Благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен случай, но при мен не се виждаха конци. Карах си така без проблем, при теб може и да е по-рисково. Мини през Интерпан и на място да я видят. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, дойде и моя ред за хвалби :)

Ще обясня за случая подробно, за да може, който има подобен проблем да знае! 

Както казаха колегите по-горе се обадих в Интерпан, за да обясня за проблема си. За пръв път ми се случва да звънна по телефона на сервиз и да получа подобно отношение:човекът, с който говорих така прие проблема ми все едно се познаваме, каза ми, че те не могат да ми помогнат, но знае кой може. Момчето по телефона ме прати 500 метра (условно казано) надолу по симеоновско при сравнително новия център за гуми радиал. Каза ми да търся Венци, който щял да ми помогне и да отстрани проблема. Бях звъннал в 11.30, докато все още бях на работа, като свърших успях да отида към 15.30ч.

Влезнах при гумаджиите и попитах за Венци и че са ми го препоръчали от Интерпан. Отговорът беше да ние ви чакаме още от обяд ни се обадиха, че ще дойдете, бях изумен... 

Евала на човека от Интерпан, Голямо благодаря :)

Посрещнаха ме видяха проблема казаха ми, че могат да оправят гумата и че ще струва между 20-25 лева, но трябва да оставя гумата,за да се наложи каучук и да се изпече хубаво. 

Сложихме патерицата и се прибрах на следващия ден в 9.30 гумата бе готова, сложиха я, а цената само 14 лева, бях наистина впечатлен. Благодарих на момчето, което направи гумата, вече я тествах със 170 на магистралата няма проблем ;)

Та, ако някой като мен заспи на телефона, не му го пожелавам, и преебе гумата, мястото за поправка е там. 

Дано не съм досадил, благодаря още веднъж за хубавата тема. 

Ето и снимка на оправената гума:

http://trezeguet.snimka.bg/automobiles/zadni-prujini.952862.39061473

Редактирано от Trezeguet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ето как се отнесоха с моята черна принцеса - СУУУПЕР ВНИМАТЕЛНО! За да не надере случайно гнездата с приставката на пистолета, внимтелно разви болтовете на ръка. С патлака само ги разхлаби.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Привет колеги,

не съм посещавал Интерпан, но желая да го направя. Искам да Ви попитам - минавайки по Симеоновско шосе не мога да се ориентирам къде са точно. До колкото гледах на картата се падат на пресечката с ул. Йордан Радичков, но влиза ли се в тази пряка или са точно на самото Симеоновско шосе.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.