Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интерпан ООД - отличен сервиз за гуми!


lubomirov1985

Recommended Posts

В Петък за втори път ползвах сервиза. Качеството и хората са си все така на високо ниво. Смая ме бързината обаче! За 2 цигари време + 5 минути:

Сваляне на летни
Преместването им на метални джанти
Слагане на зимните на летите джанти
Чистене на главините - Препоръчвам услугата. За два лева на главина е нищо за това което получаваш!
Баланс
Монтаж

 

Също така, цената с клубната карта е абсурдно добра =)

 

Много съжалявам, че няма повече фирми (не само в този бранш), които да работят така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 196
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    24

  • sauber

    14

  • kokarosta

    10

  • johnnie213

    8

Най-много писали в темата

Аз лично нямам нужда да ходя в сервизи с по 10 клекти, кафе зона и приемчици с къси поли за да се чувствам ОК. Имам нужда си оставя колата в ръцете на хора които не са мизерници, знам, че няма да ме излъжат и ще си свършат работата така както трябва. Всичко това го получавам при вас, а като бонус има бързина и добри цени.

Има фирми които карат на конвейер обслужването на клиенти (Диана например), има и такива на които бизнеса им е като вашия - клиента да е ОК. Аз съм за второто =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично нямам нужда да ходя в сервизи с по 10 клекти, кафе зона и приемчици с къси поли за да се чувствам ОК. Имам нужда си оставя колата в ръцете на хора които не са мизерници, знам, че няма да ме излъжат и ще си свършат работата така както трябва. Всичко това го получавам при вас, а като бонус има бързина и добри цени.

Има фирми които карат на конвейер обслужването на клиенти (Диана например), има и такива на които бизнеса им е като вашия - клиента да е ОК. Аз съм за второто =)

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Има фирми които карат на конвейер обслужването на клиенти (Диана например), има и такива на които бизнеса им е като вашия - клиента да е ОК. Аз съм за второто =)

 

Съгласен съм! Когато бизнесът стане комерсиален с основна цел печелене на много пари, това е за сметка на качеството. Поради същата причина Сами /bega4kata/ работи сам за себе си и не иска да се разширява. Също Евгени /Трансексперт/ работи така. Тези хора са в сервиза и правят нещата така, както те искат да станат - по правилният начин.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път - бързи , точни и внимателни !

Напълно съгласен, даже си купих 4 зимни гуми от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз също минах миналата седмица оттам - смених "обувките". Хората бяха коректни и експедитивни.

Поговорихме си и за шкодите т.к. имаме почти еднакви.

Оставих и летните колела на хотел, т.к. гърба ми не е читав и не мога да ги нося сам.

Цените бяха мн. добри!

 

Догодина май ще купувам нови 4 зимни гуми - така ме посъветваха. Летните имали балони, но можело още да ги карам... Ще видим как е и бюджета догодина и ще го мислим.

 

П.П. GPS-a ме изкара 2 км. след адреса - който търси интерпан и не може да се ориентира (като мен :) ):

намират се на Симеоновско шосе 118 - идвайки от фантастико към 3-400 м преди моста на околовръсното отдясно. Точно преди тях има легнал полицай.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да го търсите като булевард, а не като улица, защото ще ви закара в кв. Симеоново след околовръстното.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имах проблеми с баланса на гумите от друга гумаджийница, които тук се разрешиха като с магическа пръчка. Браво на момчетата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Уважаеми колеги,

Във връзка с наближаващите празници, бих искал да ви информирам, че ще почиваме от 23-ти включително до 27-ми. След това трите работни дни ще работиме 28, 29, 30-ти. След това, ще сме на линия на 4-ти Януари.

Пожелавам ви весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Толкова старателно и съвестно работещи момчета не са ми обслужвали автомобилите до сега! За пръв път джантите ми не са се сдобили с нови драскотини, дори и около гнездата на болтовете! Благодаря ви!

 

00000001.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И от мен, голямо благодаря :)

Отидох да преобуя колата с 4 нови търкала, че нали сняг чакаме, а пък планината ме зове нон-стоп...

За 15 мин бях посрещнат, размонтиран, монтиран и изпратен. Жалко само, че нямаше секретни болтове, че моите вече 10 години направиха и трябваше да ги сменя, та взех от друго място.

Поздрави и успешна година!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрият сервиз за гуми, в който съм стъпвал. Приятен разговор за коли и... докато се усетя, колата беше "преобута" с безкрайно много страние и внимание. Страхотни! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Днес и аз бях там, обуха подаръка ми на животното!!! Много благодаря за всичко, момчета!!! Перфектно свършена работа!!! Както винаги!!!

 

20160402_145746.jpg

 

Повлиян от “гуменцата“ на феста, реших да им очертая надписите... Супер яко се получи!!!

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...То като гледам си го има даже като обект на Google Maps , всеки смартфон би трябвало да го има ;). Този сезон вече смених гумите, но за зимния с радост ще Ви посетя :doubleup:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности и от моя страна! Освен, че се справиха бързо и перфектно, както винаги, момчетата се съобразиха и ме изчакаха след работно време. А за приятната компания докато тече преобуването, категорично потвърждавам :D

 

Поздрави,

Никола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо браво и от мен, за пореден път се изкефих, как за отрицателно време колата става готова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отново искам да изкажа благодарност към екипа в този сервиз.  :doubleup:

Преди няколко седмици отидох да сменим летните джапанки и както винаги всичко мина много бързо и гладко, отношението разбира се приятелско :hi: . Този път имаше и медна гресчица. Също така реших да се възползвам и от хотела за гуми.

Много съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Сервиза работеше ли в Неделя? Не искам собственика му да ми се обижда, но нямам доверие на инфо за работно време по сайтове. Просто твърде често хората забравят да го актуализират. Бих се радвал ако утре работи, да мина за един профилактичен баланс =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работят в Неделя само в сезоните за смяна на гуми и е лудница винаги. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.