Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интерпан ООД - отличен сервиз за гуми!


lubomirov1985

Recommended Posts

Днес за пореден път момчетата от ИНТЕРПАН ООД утвърждиха своя професионализъм и приятелско отношение.

 

Маджестик, само напред и нагоре !!! s_flag :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 196
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    24

  • sauber

    14

  • kokarosta

    10

  • johnnie213

    8

Най-много писали в темата

Бих добавил "......... и Шкода-клуб". s_flag

Много жестове е направил Младен почти за всеки от нас. Време е и ние да проявим отношение.

Аз предлагам през предстоящата кампания за летни гуми там вече да не се ходи с празни ръце (, кой с каквото може).

ОГРОМНО благодаря и от мен, Младене! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Един наистина много добър сервиз за гуми, с готини и отзивчиви хора. Благодаря на Младен и другите колеги от сервиза за това, че вършат всичко с достатъчно внимание, професионализъм и уважение към клиентите и техните автомобили, в което се убеждавам след всяко поредно посещение! smile126 smile159 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Младен е ясна работата. От другата му тема си лични! Успех и все така да бъде!  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е единствения сервиз за гуми, на който бих поверил работата по новите ми гуми/джанти (купени са от тях). Защото като се ръсне човек с една немалка сума за джантурки, после си прави и сметка къде ще ги обслужва.

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Днес и аз го посетих,сервиза на дон Маджоне!Бях за дреболия и за малко,хората ме чакаха и обслужиха светкавично!!!
Благодаря за което!!! :)
P.S.Оказа се,че системата за следене налягането в гумите наистина работи! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Още един голям + за Маджо и неговите момчета. Бързи, смели, сръчни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Днес минах през сервиза. Момчета както винаги бяха бързи и коректни! С Маджо не се видях -беше малко рано.  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: .... абе аз имам и друга работа бе, не е само сервиза :lol:

Че ние не те търсим за работа, а за лафче-кефче, бе Младене! \:D/

Има кой да сменя гуми в сервиза, не сме си тръгнали по джанти, я! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Да изкажа и аз благодарност за бързо и добре свършената работа по смяната на гуминетките ми в този сервиз. Случи се днес сутринта (рано - рано, около 08:30 - 09:00 ч.). И въпреки ранния час имаше кола преди мен, по чиито гуми вече се работеше (колата естествено беше Škoda).  :PDT_Armataz_07:

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да питам, по тоя повод - помпате ли в този сервиз гуметата и с азот?

А и работите ли в събота?

Редактирано от stivi797
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работим събота и неделя от 10 до 18 ч., през седмицата от 09 до 18ч. 

 

Не помпаме гумите с азот, няма смисъл да ви взимаме парите напразно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, Маджо, как така бре :crazy: Ми гумите напомпани с азот изобщо не си променят налягането, возията е значително по-добра, направо префърчат през дупките, намалят разхода поне с 20-30%, никога не спадат - 10-15 г може да не им проверяваш налягането - никакъв проблем, ДОТ-а вече няма никакво значение, щот гумите напомпани с азот изобщо не стареят и т.н. и т.н. И не случайно помпането с азот има толкова последователи - ето, примерно, колегата Стиви  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помпането с азот е повече рекламен трик с цел печелене на пари. Чувал съм какви ли не неща, че возело по-меко, сваляло разхода и др. такива....

Истината е следната; във въздуха, който е около нас и го дишаме има ~ 75-78% азот.

Този азот който в повечето сервизи го помпат, го получават в бутилки под високо налягане и чистотата му е не повече от 90%

Има специални азотни станции, които отделят азота от кислорода и аргона, но те са скъпи и повечето сервизи ползват бутилки, които пълнят някъде си.....

Въпросните азотни станции пък отделят до 95% азот.

Ако ви напомпам гумите с въздух и ви кажа че е азот, няма как да разберете, защото той няма цвят и мирис! 

Понеже азота е инертен гас, единственото му предимство е, че не се разширява и свива при промяна на температурата.

Така че, като си напомпате гумите с азот, по време на пътуване няма да им се променя много налягането. Пак ще има отклонение, но по-малко от колкото ако са напомпани с въздух.

Другото важно нещо е, този азот да попадне в гума в която няма въздух, тоест трябва да се направи вакум преди да започне помпането с азот. В противен случай, помпането с азот е безсмислено! 

Да, на много места го правят но.............аз не съм убеден наистина, колко вакума е вакум и колко азота е азот, така че оставям вие да си направите извода за себе си, дали ефекта от помпането с азот е повече внушение или.........да!

Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес?

 

PS: В интернет намирам това http://www.interpan.org. За него ли става въпрос?

 

Да , колега.

Ето и по-лесно ... ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес?

 

PS: В интернет намирам това http://www.interpan.org. За него ли става въпрос?

 

Това ни е основната дейност а сервиза за гуми е допълнителна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да изскажа благодарност и аз- цената беше смешна направо за почистване главини, медна грес, баланс гуми, изправяне една джанта :flag_skoda:

 

1536498_10152026430443616_1720818320_n.j

1962640_10152026430003616_422405272_n.jp

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.