Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разкрачена предница


isaman

Recommended Posts

Здравейте колеги доста се рових из форума но подобна тема не открихта затова пускам нова тема. Та питането ми е относно предницата на шкода фелиция 1.6GLX.Последно време предницата се разкрачи, ходихме да регулират геометрията но майсторите казаха че повиче неможе до се изправи.Та ако някой има идея ще сам много благодарен ще втори чифт гуми хварля за 3 месеца.Ще слагам нови а ми писна да давам пари за гуми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тез майстори преди да почнат да въртят бурмите не погледнаха ли всичко ли е здраво по таз предница ... ако има износени тампони на носачите или е покривена от някой челен удар няма как да я вкарат в пътя.

От вътре ли ги яде или от вън ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За удар не е защото я имаме от 2007г. и проблеми с предницата сме нямали. Проблема се появи миналата есен.Колега ако можеш да ме насочиш от каде да почна.Мерси предварително.Отпред като погледна колата гумите са като трапец.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да приеме предницата форма на трапец или тампоните на носачите са покъсани или тампоните на макферсоните или в най-лошия случай са мръднали бомбетата , но без да залегнеш под колата и да поразглобиш няма как да разбереш какво е .

За сервиз не мога да препоръчам т.к. не ползвам , но ако пишеш в кой град се подвизаваш колегите може да те насочат .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За бомбетата не са мръднали .Когато взехме колата между тях имаше (и още е там) една

обтяжка и тя не е мраднала (е е усукана).Така че според мен те не са мръднали.Утре ще гледам за скъсани тампони.Благодаря имного безавариини на всички smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, намери добър стенд Преден мост, там ще ти направят диагностика.

Има неща, които не могат да се хванат "на око".

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали са му правили наскоро ... ти ако мислиш , че на някой му пука за предницата ти ... 99% мислят как да ти вземат 35-40 лв. и до там smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали са му правили наскоро ...

Гена, аз затова му написах да намери добър стенд - разбирай, добър майстор на стенда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.