Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за Октавиа 2 L&К


Billy

Recommended Posts

Здравейте,

 

Очаквам мнения, препоръки и евентуално лични впечатления за тази обява http://www.cars.bg/u621432

 

Как ви се струва цената? Понеже не успях да намеря модификация със 170 к.с. освен RS, дали двигателя е "пипан"?

 

Благодаря,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено ниска цена! И двигателя е старателно измит... Километрите и цената не се връзват изобщо! Двигателят си е чипосан, за да е 174 к.с. Има нещо... трябва да се внимава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено ниска цена! И двигателя е старателно измит... Километрите и цената не се връзват изобщо! Двигателят си е чипосан, за да е 174 к.с. Има нещо... трябва да се внимава.

Може и да са объркали нещо цифрите, виждал съм доста странни цифри за к.с. от родните джамбази. Навигацията изглежда добре, макар да не е оригиналната... Но цената найстина е ниска и за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен цената си е съвсем нормална. Това е 4 годишна кола, нормално е да има поне 60-70% обезценка на 4тата година.

 

Даже и на тази цена се съмнявам, че ще се продаде, реално ако аз търсех - бих я оценил около 15-16к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен цената си е съвсем нормална. Това е 4 годишна кола, нормално е да има поне 60-70% обезценка на 4тата година.

 

Даже и на тази цена се съмнявам, че ще се продаде, реално ако аз търсех - бих я оценил около 15-16к.

 

Всичко е относително и според зависи, аз бих я купил за 15 а бих я продал спокойно за 20.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А евентуална проверка къде бихте препоръчали? ЕТ или Порше БГ...

 

При бегачката.... само дето е неприложимо в случая. Иначе дали ЕТ или Порше... все тая според мен. Аз лично и на двете нямам вяра.

 

а бих я продал спокойно за 20.... :)

 

Ако можеше да се продаде за 20, нямаше да седи на обява за 18 :) Джамбазите подаръци не правят. Щом пише 18, значи прицелната цена след пазарлък е поне 1000-1500лв. надолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Бегачката знам вече :) ... за съжаление Варна е на няколко часа път.

 

През почивните дни ще отида да я видя на място и да "чуем" каква и е историята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А евентуална проверка къде бихте препоръчали? ЕТ или Порше БГ...

 

При бегачката.... само дето е неприложимо в случая. Иначе дали ЕТ или Порше... все тая според мен. Аз лично и на двете нямам вяра.

 

а бих я продал спокойно за 20.... :)

 

Ако можеше да се продаде за 20, нямаше да седи на обява за 18 :) Джамбазите подаръци не правят. Щом пише 18, значи прицелната цена след пазарлък е поне 1000-1500лв. надолу.

 

Няма да спорим нали. Моята фелиция я продадох за 5к лв преди година и малко. smile021 Ама аз не съм автоджамбаз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.