Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тампони


nesor

Recommended Posts

Колеги, закъсани са ми задните тампони на предните носачи. Колата е още на 50 000 а не е като да съм скачал с нея по дупките, ама то по тез пътища....... както и да е.....

 

Та мисля да ги сменям тези дни, споделете - има ли някакви чалъми при смяната, щото не съм сменял на шкода все още. Преса ще е нужна ли, и въобще, ако някой е сменял - моля да сподели кое как е.

 

Поздрави, и безаварийно шофиране!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж ТОВА

Може да ти е от полза.

 

 

Колега, перфектен си! Това с търсачката не ми излезе.

 

С тази информация ще се справя!

Само ме човърка интимната мисъл дали не може да се направи тази процедура без сваляне на шарнира, но и да може предполагам че няма да е удобно за работа.......

 

Благодаря още веднъж, колега! Хубава вечер! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така след като набиеш тампона с тази (скоба) няма как да носача да влезне под този ъгъл.В неделя един се опита със съштата скоба.Трябва да свалиш и алуминиевата част в която седи тампона успех.За целта се сваля и шарнира накраиника охлабва се магарето доста работа е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с помощта на скобата дадена по горе в един линк двама души сменихме и двата тампона за 3 часа, и то на обикновен крик. Сложил съм тампони от А2 - плътни са, а колата не се държи по твърдо. Един съвет - ако слагате такива тампони ги набивайте хубаво докрай до задната стена на ухото, че трудно влиза носача - бая напъване падна :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с помощта на скобата дадена по горе в един линк двама души сменихме и двата тампона за 3 часа, и то на обикновен крик. Сложил съм тампони от А2 - плътни са, а колата не се държи по твърдо. Един съвет - ако слагате такива тампони ги набивайте хубаво докрай до задната стена на ухото, че трудно влиза носача - бая напъване падна :D

 

Излъга за твърдостта или не усещаш много много... ;) За мен разликата с такива тампони е много голяма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам окачването като по стегнато, но не чувствам дискомфорт, вибрации или нещо подобно. Преди това карах мазда 323 - много твърдо окачване, може би са ми деформирани възприятията. Но определено, поне за мен, с новите тампони колата стои по добре.

Възможно е и да е от това че все пак единият беше скъсан наполовина......

 

Времето ще покаже......

Тампоните ги взех от мой човек, продавал е много от тях и има отзиви - та той твърдеше че няма да има голяма разлика още преди да ги сложа....... инак и аз очаквах да прекалено твърдо.......

 

А и това са тампони от А2, останах с впечатлението че колегите слагат от Купра.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.