Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос относно помощ при проблем с колата.


andmir11

Recommended Posts

Здравейте, добри хора! Аз съм от Русия, имам Superb-2 и планирам голямо пътуване през любимата ми България това лято. От Камен Бряг за Созопол и след това разходка от Родопите до Мелник. Само един въпрос имам - понеже Супърб-а ми е относително нов, ако неочаквано възникнат проблеми с него, откъде мога да намеря малко помощ в България? Има ли някакви специални телефони? Благодаря ви предварително за отговорите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл! За помощ, трябва да имаш автоасистанс към каското или както са го кръстили при тебе, което включва и безплатно репатриране. Ако нямаш си струва да го доплатиш, при алианц беше от рода на около 10-20 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

официалното представителство на Шкода е Еуратек, имат сервиз в Бургас

 

Шкода Център, гр. Бургас, ул. Индустриална №47,

тел.: (056) 848 595, мобилен: 0888 929 519

факс: (056) 82 73 83,

e-mail: service.burgas@skoda-auto.bg

 

приятно прекарване по черноморието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.