Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Боядисване


cane_corso

Recommended Posts

Здравейте колеги , искам да ви попитам къде мога да намеря качествен бояджия за моята Фабия Хечбек(имам издраскан преден капак с две малки точки ръжда и предна дясна врата).Аз живея в Дианабад така ,че ако може да е в района или в съседни на него квартали.

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vetekbg.com/

 

Тези работят читаво. Останал съм с впечатлението, че и цените им са прилични, особено на фона на тези в ЕТ. Които, между другото, също карат доста от колите си там да ги правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че в някое село, ще намериш човек и за кило ракия да я направи. Цените са добри според мене. В ЕТ врата, капак и т.н. все е по 300 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ врата, капак и т.н. все е по 300 лв.

 

Иво, в ЕТ последно като питах преди 2 години за боядисване на надран заден калник(демек без тенекиджийска работа по него) ми казаха 400+лв. ;) Иначе, пак казвам, че ЕТ ползват услугите на Ветек и още един-два сервиза. А от Ветек имам преки впечатления как направиха на Тъндъра колата след близката среща с тролея, при това на цени поне на половината на тези в ЕТ. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.