Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата ми придобивка


Recommended Posts

Здравейте на всички собственици и почитатели на марката.И аз вече съм притежател на Шкода октавия 2000 година 74 киловата, първите ми впечатления са много добри,имайки в предвид че от 120L се качих на Мерцедес и сега пак избрах Шкода, след дълго обикаляне я харесах от пръв поглед.Ето я и нея.....

post-10702-13845337287_thumb.jpg

post-10702-138453372877_thumb.jpg

post-10702-138453372882_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега! Много безаварийни километри да и навъртиш! И на събор те чакаме пролетта! ;) s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха добре дошъл! И честита придобивка! Много безаварийни километри, хубави мигове и красиви места, посетени с Октавията! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво комби. Със здраве да се возите и много да се слушате. Добре си дошъл в клуба и на Събора края на Май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. Поздравления за избора и много безаварийни километри ти желая от сърце :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл в клуба ! s_flag

 

Оффтопик: Да попитам, как мога да получа форумен стикер на шкода клуб ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Мерцедес на Шкода - ей това си е признание за марката и то какво. :smt004 Добре дошъл сред нас отново, колега, само радост и приятни моменти да имаш с колата. smile027

 

 

Оффтопик: Да попитам, как мога да получа форумен стикер на шкода клуб ?

 

viewtopic.php?f=17&t=12862&start=135

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за пожеланията,дано се видим някой ден за съжаление като гледам съм само аз от Ямбол ,а толкова Шкоди има в града. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.