Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

скърцане на волана


mitko1914

Recommended Posts

Здравейте-вчера ми се появи едно скърцане когато карам и завъртам волана на ляво и дясно -някой може ли да даде съвет от какво може да е да се подготвя психически преди посещението в сервиза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пластината м/у волана и основата smile048

Малко внимателно с вд40,решава проблема ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо ме разбиха-освен лагера на макферсона са сменили носача и алуминиевата част захваната за купето където седи задния тампон на носача-обяснението беше че се е скъсал болта и всичко се е оказало криво и не може да се сглоби обаче аз си мисля че майсторите имат вина за скъсването на болта и после за изкривяването на носача защото първо не ми се обадиха да ме уведомят въпреки уговорката да звъннат и доста гузното им държане ама няма какво да направя-взех си частите и мисля да мина при някой друг майстор да ми кажат дали може да се изкривят така тези части от удар или е човешка намеса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често се късат болтовете ,защото са навити в алуминий.

Сваляли са моста и са разкачали рейката и стаб.щангата за да ти сменят петата!

Не са виновни хората ,че колата ти е стара. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чак пък стара 2002 година а и пък 2 пъти вече съм ги сменялтези тампони и такива ядове досега не съм имал

 

късат се, и на теб ще дойде реда след няколко завивания и развивания.... ;) На двойката след 2008 май най после са махнали алуминиевите резби... :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чак пък стара 2002 година а и пък 2 пъти вече съм ги сменялтези тампони и такива ядове досега не съм имал

А! ТОГАВА СЕ СЪРДИ НА ПРЕДНИТЕ МАЙСТОРИ.Щото не са намазали с масло или грес резбите.Сигурно е и било зино или влажно време като са ги сменяли предния път тампоните и са навили болтовете мокри както са...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

средата на август нито е мокро нито студено ама чак и носача и алуминиевата основа така да са усукани че да трябват нови-игати дупката и аз да не усетя ха-ха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

средата на август нито е мокро нито студено ама чак и носача и алуминиевата основа така да са усукани че да трябват нови-игати дупката и аз да не усетя ха-ха

 

Е те нови ли сложиха?!? Стругар, нов болт и за 30лв се решава проблема всъщност...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

средата на август нито е мокро нито студено ама чак и носача и алуминиевата основа така да са усукани че да трябват нови-игати дупката и аз да не усетя ха-ха

 

Е те нови ли сложиха?!? Стругар, нов болт и за 30лв се решава проблема всъщност...

къса се болта в алуминиевата пета-направо завлачва резбата на петата.Проблемни са както задните които държат алуминиевата конзола на задния тампон на носача,както и предния болт на селеновата втулка на носача.А за това ,че носоча му е крив на колегата smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.