Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Машинка ел. стъкло Октавия I?


aradovanov

Recommended Posts

Колеги, налага ми се да сменя моторчето на задна лява ел. машинка.

До тук добре - обаче вече имам 2 които не работят при мен.

Как няй-точно да разбера какво моторче ще работи с моя комфорт модул?

Колата е 1999г. с комфрорт модул и двете "нови" които взех не си "говорят" с модула както трябва. Или ел. стъклото не се управлява от шоф. врата или центр. не работи

 

Двете машинки които купих са съответно:

1U0 959 811 D - От Октавия 2003г. - не работи при мен и блокира централното

1U0 959 811 B - От Октавия 1999г. - пак не работи - лявата машинка за центр. само не работи.

 

В ЕТКА пише, че трябва да се поръчват само с някакъв "color code"?

"window regulator motor

* order only with color code *"

Как мога да разбера каква да търся за моя модул?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в ЕураТек и по VIN номера ти казват точния код - иначе наистина са доста видове. А не се ли чете лепенката от старото моторче? Другото което се сетих е да сложиш старото моторче и през VAG-COM да погледнеш номера на модула в който ти дава грешка - но дали и от там ще разбереш точно какъв е. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление старото моторче беше чамова летва, поставена от предишния собственик, уверяващ ме, че само жилото е скъсано smile049 летвата нямаше бар код smile091

 

Ще разглобя дясната врата да видя там какво е положението и какъв е евентуално кода ако се чете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като прегледах темите из форума се сетих, че колега е пуснал за продажба едно моторче (ето я самата обява) само, че за предна врата и е направил снимки с лепенката с номера, но там поне аз не откривам нещо, което показва въпросния цветен код. Та мисълта ми беше, че май ще е излишно да разглобяваш другата врата. Най-добре се опитай да получиш информацията от ЕТ.

 

До момента открих следните две разновидности:

1U0959811B 000

1U0959811B 05S

 

Но какво означават последните три символа smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.