Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов/представяне vRS TDI PD '07


shopings

Recommended Posts

Всъщност във форума не съм нов, но така или иначе не съм писал смислено досега.

 

Колата я търкалям от година и нещо, близо 30х. км. Исках да си купя пъргаво комби, под 100х на около 3 г. ....и така се събрахме :D

 

Преживял съм и почти всички детски и не толкова детски болести.

 

Първо се запознахме с Mr. Garrett...

 

post-5212-138453372352_thumb.jpg

 

нещо не успяха да се оправят с тази VC турбина, и нова си взех, а това боли 8)

 

дълго имах проблем с нагревателните свещи - горяха 1&3-та - често срещан проблем, като се поразтърсиш из форумите...както и да е - оправих си го сам накрая след 5 тата безсмислено сменена свещ и енджин чек светещ от 6 месеца.

 

Почистих си EGR-a и колекторите...

 

post-5212-138453372475_thumb.jpg

 

сравнително чист е, имайки предвид това което съм виждал като снимки тук от други коли.

 

и накрая DPF драми, но там е доста дълго - в крайна сметка се оправих пак сам, след като почнаха да ми говорят в хиляди :D

Ако някой има проблеми, мога да съм му в помощ със сервизна документация и съвет - в крайна сметка се оказа, че доста рядко реално се налага подмяната или премахването му - който както чувства екологията.

 

само с прочутите Сименс пиезо дюзи още не съм имал проблем

 

изцяло подмених отпред и отзад с Powerflex - комфорта поизбяга, но лятото, особено с 17''-ките, си има доста сериозна разлика.

 

стоковото озвучаване го разкарах - DLS и JBL компоненти, STP звукова изолация по вратите и читави MDF boxes за говорителите. И понеже комбито има голям багажник, сложих и там някои неща ;)

 

Тук я изтърбушвам...

 

post-5212-138453372498_thumb.jpg

 

Намислил съм да я ремапна малко - и то не толкова за коне, колкото ако може малко да се промени начина по който се "развърта", но ще изчакам съединителя да стане за смяна, за да сложа по корав...

 

Като цяло доста приятна кола, с поносим разход и прилична динамика - много се забавлявам с нея, особено извън града.

 

BMN двигателя си има доста кусури и то все с агрегатите които го различават от нормалния 2.0 TDI PD плюс гадния DPF, но засега се трае ;)

 

Имам само тази снимка...

 

post-5212-138453372504_thumb.jpg

 

тук малко е грозното пате и зимата я карам със железарки 16ки, но пък "батковците" доста се чудят, като кално комби започне да им се опира

 

поздрави на всички, надявам се да се видим някоя неделя горе на музея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл (официално), колега!

 

Радвам се (по точно не е за радост , че си имал проблеми), че си отстранил изникналите проблеми и си минал по перипетиите. Дано занапред само безаварийни километри и консумативи да сменяш!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, събор ще има през месец Май! Заповядай, има какво да покажеш, ще пийнеме по напитка и така! Продължавай да действаш с проекта! Супер е колицата. s_flag smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравей колега, и добре дошъл /отново/! Заповядай на следващата среща да се запознаем и да видим машината s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.