Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Комплект предни лагери


invisiblebm

Recommended Posts

Здравейте колеги! Първо да се извиня, ако преди мене някой епитал същият въпрос. Понеже нищо не открих по въпроса

реших да питам. Имам Октавия 2 ,2006 г. 1.6 FSI 85 KW. Налага ми се да сменям предните лагери и бих искал да знам каква марка са оригиналните. Живея извън България и в сервиза на Шкода ми искат 800 евро за смяна. Това са много пари. Намерих лагери, SKF на 95 евро бройката и един познат механик ще ми ги смени за 60 евро. Струва ли си да заменя с SKF, или кой друг вид да си закупя? Благодаря!

 

EDIT:Има ги с три и четири отвора. Каква е разликата? С 3 отвора са малко по-скъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно! Освен за централният, за друг отвор на лагер не се сещам...

Аз смених със SNR. Оптимално съотношение цена/качество. ОК за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите SNR са купени от магазин за лагери, а не авточасти. Цена: ~85 лв/бр, само лагера. Няма смисъл да се купува останалият железарлък, наличния се ползва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите! Успях да намеря , на приемлива цена FAG.

Ако в бъдеще някой се интересува, лагерите са с 4 отвора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.