Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Електрически въпрос


yulian_yanev

Recommended Posts

Едновременно спряха да работят ел стъклата (само предни са) и лампата за осветление в багажника. Проблема не е в предпазителите. До сега не е имало нещо което да ме е карало да очаквам нередности с електричеството в колата. Някой знае ли къде да търся проблема?

 

п.п. Вече видях темата за възможни корозии в блока за управление на стъклата в шофьорската врата, но не откривам връзката от електрическите схеми между него и лампата в багажника :?: т.е. може и да не е това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Convenience модула управлява стъкла, централно, огледала, салонно осветление и аварийно осветление във вратите.

Точно под волана е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Convenience модула управлява стъкла, централно, огледала, салонно осветление и аварийно осветление във вратите.

Точно под волана е.

:smt017 Благодаря за насоката, ще му отделя време при търсененто на проблема. От нещата които си описал, че управлява: централно и салонно осветление са ОК, другите просто ги нямам като екстри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще се окаже този "Сибирски" проблем и нечовешките студове тази зима...

http://forum.skoda-club.ru/viewtopic.php?f=13&t=89148

 

Да се е случвало нещо подобно на някой колега в БГ, или ще се окаже, че аз съм изтеглил за сефте късата клечка? А дали и проблмите не са 2 отделни в двете меки връзки просто забелязани в един момент?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.