Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Формула 1 - 2012


ivand911

Recommended Posts

  • Отговори 154
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • The Best Forman

    24

  • Цецо75

    17

  • iavkata

    13

  • PRESIAN

    12

Най-много писали в темата

11.03.2012

Кими в студиото на Top Gear:

 

-How do you think you'll get on?

-Don't know, car is not too bad.

 

-Have you been training hard to come back?

-A little bit harder than normal.

 

-Given up drinking?

-NOT

 

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има информация къде ще се излъчват състезанията и тренировките? smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или тези,ако можеш да ползваш :

 

 

AD Sports 2

Antena 3

Digi Sport 1 (romania)

Film+ (bulgaria)

Idman TV

Magyar 1 [M1]

Meridiano TV

MTV 3 Max (finland)

Nova TV (czech rep)

ORF Eins

Polsat Sport Extra

RTL (germany)

Russia 2

Setanta Ireland

SF zwei

Sky Sport 2 (germany)

Sky Sports F1 (uk/irl)

Slovenia TV2

Smart Spor

Sport 1 (russia)

Sport TV1

STV 2 [Dvojka]

TF 1

TF 1 (suisse)

TV3 Cat

TV3+ Denmark

Viasat Motor

Viasat Sport Baltic

~ AD Sports HD6

~ Film+ HD (bulgaria)

~ Magyar 1 [M1 HD}

~ Nova TV HD (czech rep)

~ ORF Eins HD

~ RTL HD (germany)

~ Sky Sport 2 HD (germany)

~ Sky Sports F1 HD

~ Smar Sport HD

~ Sport 1 HD (russia)

~ Sport TV1 HD

~ TF 1 HD

~ TV3+ HD (denmark)

~ Viasat Motor HD

 

;)

 

Аз го гледах от офиса днес Тук с много добро качестово и невероятен стриим smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Формулата ще я дават и по БНТ2, но на запис. Иначе аз лично гледам оттук мачове, а гледам, че и Ф1 стрийминги има, ще ги видим как ще са: http://www.livefootballol.com/f1-steaming.html Що се отнася до мачовете, забелязал съм, че руснаците и и румънците предлагат най-високо качество и битрейт, предполагам и за Ф1 ще е същото. Трябва обаче външен софтуер, а именно SopCast.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, започна се! Голям бой отнесоха от негърчето, smile150 макар, че не съм му фен!

Ферари - пълно разочарование - :smt0344 !!! Отчасти дедо Шуми ме компенсира за ранното

ставане, евала дедо! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и франсето се представи нереално добре! Честно казано - не очаквах да е на втора редица със Шумахер... Кими много назад за съжаление... А за Ферари вярно много лошо представяне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Дедо.

McLaren изтрепа рибата. Според мен Джейсън може да спретне изненада, ако не се провали на старта.

Франсето - евала smile126

Ферари ... я по-добре нищо

 

Заформя се интересна формула. Дано съдийте не прецакат състезанието с разни safety cars, както направиха с квалификацията ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно състезание се получи, жалко за Шуми но пък Алонсо... smile035

Иначе Бътън - железен, браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най ме е яд за Пастор Малдонадо , ако беше скъсал шортите на Алонсо щях да се сгърча от кеф , а Кими направо изби рибата с тоз курник Лотоса ... ша ми става зам.кумир ако продължи така :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най ме е яд за Пастор Малдонадо , ако беше скъсал шортите на Алонсо щях да се сгърча от кеф , а Кими направо изби рибата с тоз курник Лотоса ... ша ми става зам.кумир ако продължи така :mrgreen:

Кими: Абе защо ми развяват сини знамена?!

Съст. инж.: Те не са за теб, а за колите около теб

 

Легнах на пода от смях smile091 Иначе аз пък лично безкрайно се зарадвах на отпадането на Малдонадо метри преди финала, щото се ядосах как изхвърли Грожан още в 3тата обиколка и му счупи окачването. Явно много си повярва колумбийчето, пренапрегна се и ... не издържа, нали е младо и неопитно още... Много приятно съм изненадан от двата Заубер-а, дано и занапред са конкуренция ако не на Макларън и РедБул, то поне на Лотус, Ферари и Мерцедес, за да се получи наистина интересен сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кими почва да ми харесва ... сигурно е заредил в бидона някоя високо октанова водка smile035

В свое интервю Кими споделя,че е щял да се бори за полпозишън,но е направил грешки в най-бързата си обиколка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За днес ключовата дума за състезанието е КЪСМЕТ.Който имаше в повече спечели по нещо,другите загубиха.Дано в Китай има слънчево време та най-после да разберем кой къде е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да угаждат на телевизионери и недоспали германци го вкараха състезанието във времето на пороя ... гребла и пояси щяха да са им по-полезни от каските и яките ... а в края на състезанието мислех , че ще им раздадат миньорски фенерчета :mrgreen:

Инак се видя кой къде е ... Манго няма желание да кара , Рено нещо генерално са объркали в моторите си или поне в два от днешното състезание и остава зайците и старите кучета да правят шоу , но пък ми беше кеф да гледам тоз избушен Лотус , дето миналата година едва креташе да е в челото (не знам Кими ли е причината или Рено) :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.