Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как може да съм такъв карък?!!?!?!


Valentin London

Recommended Posts

Днес ме удариха. Една заспала лелка даде назад и ме остави без фарове, радиатор, броня и не знам още какво :(

И за да ми е още по-гадно, лелката беше сити полис , с опел астра. Както се разбра, за момент се разсеяла и забравила да погледне в огледалата като давала назад. Баси късмета :(

Оня ден бях в Уокинг, там едни ченгета щяха да влязат във вратите ми отляво, днес вече няма пропуск. Не ми върви с тия полицаи :( ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега!Много съжалявам за тези произшествия!Нашите коли в семейството са имали по едно-две малки произшествия в началото,ама дето се вика това да е и по-нататък няма проблеми.Пожелавам ти да излезеш от тази мрачна серия.В началото и аз много се шашках,но всичко се оправя!Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си карък.. на всеки се случва. Особено неприятно е, но се оправя лесно. Има далеч по неприятни ситуации, като например да те ударят на паркинг докато пазаруваш или си вършиш друга работа. Както се казва в един стар наш скеч: "че то неудряната кола, кола ли е? Как тогава ще й разбереш качествата?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не си карък - просто така се е случило. Дано имаш застраховка и попаднеш на добър сервиз. Важното е, че си жив и здрав - другото ще се оправи. Моята заради един таксиметров заплес и счупиха задната броня, макар че съм с теглич - може би около 2 или 3 месеца след като я купих - заболя ме много, но е застрахована и ми я смениха в доверен сервиз и стана прилично. Гадното е, че си е разправия, губене на време и нерви. Сега пак си я карам и и се радвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече,какъв карък?

Не ти го пожелавам всичко това да стане в БГ.Да чакаш 3ч. докато дойдат полицайте да опишат ПТП,после разправиите с застрахователи,сервизи .....и т.н.

Я погледни от хубавата страна на нещата,че на тебе и на другите участници им няма нищо.Ламарините се оправят,живота и нервите -НЕ!!!

 

п.п ...учудвам се на мисленето ти! та нали живееш в UK.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това твойто не е каръщина бре. smile175

Сега ще ви разправям една истинска случка.

Един приятел на времето си купи чисто нов москвич-алеко. Голем мерак,големо нещо.Човека не даваше прашинка да падне на него.Кара го през деня ,а вечерта задължително го прибира в гараж.Добре,ама един келеш нещо се заиграл на улицата, поднесъл се и се треснал ама точно във вратите на гаража,а москвето вътре. smile048 И понеже е теснотия в гаража колкото да влезе колата, като се натресъл в металните врати огънал ги, отместил и колата вътре с няколко сантима напред.Действието се развива през нощта.Звънат му катаджийте и му съобщават, че колата му е ударена,а той казва...ама тя е в гаража smile091

Нищо,ти излез да я видиш.

На другия ден ми се жалва и вика.... и кво??? блъснаха ми колата и отпред и отзад в гаража smile091

На москвето бяха потрошени двете брони и стоповете отзад.

Ей на тва аз му казвам каръщина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случва се, ще се оправи всичко.. жалко само за времето и нервите, които ще изгубиш, за да е оправиш. Как ми е писнало от такива некадърници на пътя ](*,) Онзи ден на главен път както си карам с 50-60 и гледам от дясната ми страна един смотаняк от знак СТОП направо се показа пред мен и спря, едвам го избегнах... Такива скапаняци не трябва да видят книжки през живота си (естествено и това не е гаранция, че няма да се качат да карат..)

Майната му, нищо не можем да направим, само да си отворим по-големи проблеми ако тръгнем да се разправяме с безотговорниците. Живи и здрави да сме и дано не се случва на никой !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си оправиш октавията не се тревожи. За каръщини не разказвайте истории да не почна аз да се хваля........... ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си оправиш октавията не се тревожи. За каръщини не разказвайте истории да не почна аз да се хваля........... ](*,)

Няма да си по-зле с минали по таван :) ама нали е спорт и кеф да караш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си оправиш октавията не се тревожи. За каръщини не разказвайте истории да не почна аз да се хваля........... ](*,)

Няма да си по-зле с минали по таван :) ама нали е спорт и кеф да караш.

 

Остави това, каръщина е колата ти да няма драскотина, преди 2 месеца да си я купиш, 1 ден да не седи в гаража а пред сервиза паркирана и твой клиент без спирачки с Форман да се спре в нея и да размаже вратата и калника...А и каското да е изтекло преди седмица. ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.