Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с хидравликата


Viktor Fabia1.4mpi

Recommended Posts

Здравейте Колеги! На скоро ми подариха Фабиа 1.4 мпи 2000год. Не беше работила 2 години била такси на малко километри .. И така взех я смених датчик за отчитане на температура перка за охлаждане и термостат казаха ми че колата е в ред.. и когато излизах от сервиза за мой късмет се скъса някакъв маркуч за високо налягане на хидравликата отидох в магазин и ми казаха че струва 300лв. Може ли някои да ме опъти за по евтин вариант. Извинявам се ако съм досаждал с обяснения но наистина не знам какво да направя. Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,първият вариант си го посочил сам-нов маркуч за 300лв.Вторият вариант е да ползваш втора уп.-намират се м/у 30 и 100лв./в зависимост от това как те прецени търговеца-на много или на малко зор си/.Третият вариант е да дадеш да ти изработят по модела на стария,като ползват неговите накрайници-излиза 50-80лв.Има една подробност-при хидравл. маркучи на Мерседес и Ауди има в тях вграден изравнителен клапан и разтоварваща спирала и за тях отказват да правят,понеже не можели да се оттърват после от рекламации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията но в край на сметка отидох при 'бате рафи' взе ми 90 лв. и оправи стария на бул. Сливница 129 се намира дано да го е поправил добре и да няма проблеми повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.