Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с маслото


dimitar83

Recommended Posts

Здравейте колеги!Искам да ви попитам дали някой се е сблъсквал със следният проблем.Колата ми е октавия 1-ца, 2000 кубика,бензин,85kw.Вчера отворих капачката на маслото колата беше запалена,но студенаи ми се струва,че прекалено много духаше и дали заради конденза по цялата гърловина има някаква кафява лепкава течност все едно утайка от кафе.Може би защото я карам на къси разстояния и не сварва да загрее.Друг път не съм обръщал внимание, но вчера беше все едно духалка,интересно е че не бута масло,антифриза и той не мръднал,но много ми мирише на бензин и си мисля,че има някакъв проблем.Постоянно следя бордовия комп.,но е в границите на допустимото.Благодаря ви предварително,ако някой отговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз съм със същия двигател и за духането не съм обърнал внимание, но за кафявата лепкава течност и при мен я има, като си мисля че е нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пяната по капачката на бензиновите коли си е даденост. Аз поне на старото магаре винаги имам такива гнусни отлагания, ама това е положението. Лятото като загрее хубаво мотора и изчезват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.