Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

счупена пружина


raktak

Recommended Posts

здравейте шкодафенове. есента като сменях гумите забелязах, че предната лява пружина на макферсона е счупена в долната част близо до края. като пуснах крика всичко се прибра и счупеното не се вижда. днес ходих по морги и майстори и още се чудя какво да правя. та въпросите са ми мога ли да я карам така или ако я сменя, може ли да е с друга твърдост. тук нямам голям избор. намерих само две от голф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 2 предни обаче от 1.8т които май са по твърдички и ще трябва и двете да смениш ако те устройва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намирам само от голф4 и а3, но незнам с каква маркировка трябва да са. моите са някакви на които има само номер, без маркировка. някой може ли да ме ориентира за маркировката или поне усилието на което да отговарят. 1,9 тди, 90к.с. благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е 99 г 1.9 тди 90 кс комби отпред са маркирани с 2 розови и 1 зелена в етка пише пакет лоши пътища

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако чакаш още ще счупиш и другата пружина, затова ти препорачвам да си ги смениш. В мобиле има достатъчно коли на части, че да си сложиш даже и от твоя модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пружини сменени. и двете са били счупени. старите бяха спортни без маркировка. намерих от дизелов голф с една розова и две зелени точки. дават, че са по-меки, но аз неусещам разлика. щя я пробвам на хемус тия дни. благодаря за съветите. сега започнах да внимавам с траповете във враца. а те са бая големи. спокойно можеш да си смениш маслото в някоя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пружините - браво че си ги сменил, за дупките във Враца - Ужас!!!

Понякога се чудя за някои дупки как си стоят с години и то на натоварени улици. Понякога ми идва да купя една кофа асфалт и сам да запуша някоя емблематична дупка.

 

P.S. Даваха преди време как един човек от Перник си купува Асфалт и запушва дупките по Борис щото му е писнало да си троши колата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.