Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

Светна ми лапичка на таблото (с акумулаторчето)

acioice

Recommended Posts

Здравейте ,

моя барутник не беше каран 10-на дни , днес сутринта тръгвам за работа и малко преди нея светна лампичката на таблото (с акумулаторчето) в ръководството прочетох че пише алтернатор. Предполагам че може и да е лош контакт ...

бихте ли ми дали някакви съвети които да прегледам преди да тръгна за сервиза. и дали има нужда от сервиз.

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега ти си си отговорил сам! :D

Провери си клемите на акумулатора,затегни ги,провери си връзките към стартера и към алтернатора,затегни ги ако трябва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах гледах та взех та си закарах колата на майстор. Сега чакам диагнозата. надявам се да мине леко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах гледах та взех та си закарах колата на майстор. Сега чакам диагнозата. надявам се да мине леко.

Е колега какво стана? Какъв беше проблема? :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Извинявам се че чак сега пиша.

Много работа се събра и т.н.

Диагнозата беше Алтернатор.

още на същия ден срещу 90 лв беше сменено релето и колектора (така каза майстора) и всичко е ОК никакви проблеми.

Сега обаче ми минават идеи да продам Фабианка и да си взема по нова Октавия (като сложа още малко парички). Не съм я пускал официално по обяви и т.н. (а и не съм питал жената какво мисли че тя много си я харесва).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.