Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвместими ли са огледалата на Ауди А3 95-00 с Фабия 1?


nickalas

Recommended Posts

Харесал съм са си едни капаци за огледалата на Фабийката ми, но са за Ауди А3 95-00 и Ауди А4 10.97-01.99 и не знам дали са 1 към 1 с тези на Фабия 1.

Ако някой знае това и е ползвал такива огледала нека сподели. Като гледам на снимки и тези от Сеат Толедо 2 и Сеат Леон 1 са същите, но едно е на снимка, а друго е понякога на място.

Капаците са хромирани и сигурно ще изглежда добре, но очаквам компетентно мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесал съм са си едни капаци за огледалата на Фабийката ми, но са за Ауди А3 95-00 и Ауди А4 10.97-01.99 и не знам дали са 1 към 1 с тези на Фабия 1.

Ако някой знае това и е ползвал такива огледала нека сподели. Като гледам на снимки и тези от Сеат Толедо 2 и Сеат Леон 1 са същите, но едно е на снимка, а друго е понякога на място.

Капаците са хромирани и сигурно ще изглежда добре, но очаквам компетентно мнение.

 

Лично на мен не ми харесват тези хромирани капаци.Замислял ли си се да ги боядисаш целите в цветът на купето (ако не са си боядисани вече) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесал съм са си едни капаци за огледалата на Фабийката ми, но са за Ауди А3 95-00 и Ауди А4 10.97-01.99 и не знам дали са 1 към 1 с тези на Фабия 1.

Ако някой знае това и е ползвал такива огледала нека сподели. Като гледам на снимки и тези от Сеат Толедо 2 и Сеат Леон 1 са същите, но едно е на снимка, а друго е понякога на място.

Капаците са хромирани и сигурно ще изглежда добре, но очаквам компетентно мнение.

 

Лично на мен не ми харесват тези хромирани капаци.Замислял ли си се да ги боядисаш целите в цветът на купето (ако не са си боядисани вече) ?

колега, те са в цвета на купето, но като я купих колата беше капака на лявото огледало счупен и залепен, парчетата бяха малки и преди 1 седмица като го бутнах огледалото без да искам на залепеното място се разпаднаха парчетата. Залепих ги пак, този път с течната стомана и сега си е здраво, но не знам до кога. Та си мисля, че ако отгоре сложа такива хромирани капаци ще са като протектори на самите огледала, а и цвета на Фабииката е сив металик, така че според мен няма да има драстична разлика в цветовете. Написах запитване и в сайта в който ги предлагат, така че ще очаквам и отговор от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам, от английска кола Фабия 1 дали ще стане дясното огледало на моята(нали нашите десните са по-малки от левите)? Огледалото се управлява механично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На англичанките и двете им огледала са от гоУемите. Искаш и 2те ти огледала да са от големите ли? Не виждам защо да не стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То лявото си е голямо,затова искам само дясното да уголемя че е от тия малките изродчета. Голф4 модел. И там десните(не шофьорското) са малки. Една идея ми е, ама не знам дали ще я осъществя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.