Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с ключа, доста странно...


euroteam

Recommended Posts

Колеги прецаках и двата си ключа за по малко от месец, като без да се усетя ги държах в-у кутията на компютър! Явно им изтри някакви настройки и в момента и двата не могат да отключват колата дистанционно! Може да заключва колата, както и да отключва само багажника, аз използвам точно дистанционното отключване на багажника за да се изключи алармата и механично отключвам шофьорската врата, така влизам и т.н.!? Имате ли идея как се оправя това или да се боря със сервиза!? smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навярно лампичката святка при натискане на всички копчета. Ако е така значи бутоните са изправни.

Следващото което ми идва на ум е да извадиш батерията за малко ( 1-2 минути). След като я поставиш на мястото , отиваш до колата и държиш дълго бутона за отключване. Според мен тогава колата ключа ще се намерят ! Пробвай и пиши !

Ако си с фабричната аларма - ключа се разглобява с малка отвертчица през средата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай веднага след като натиснеш отключване да отключиш с ключа и да запалиш после.

да видим какво ще стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз моите ключове ги оставям почти винаги върху компютъра /от както прочетох за твоя проблем,вече не!/ и нямам никакви проблеми-отключвам си ,паля и тръгвам.Нямам фабрична аларма.Затова аз ти препоръчвам да търсиш проблема по електрониката на колата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно е невъзможно да има нещо общо между проблема и оставянето на ключа върху компютър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Колега аз моите ключове ги оставям почти винаги върху компютъра /от както прочетох за твоя проблем,вече не!/ и нямам никакви проблеми-отключвам си ,паля и тръгвам.Нямам фабрична аларма.Затова аз ти препоръчвам да търсиш проблема по електрониката на колата!

Вярно е колеги, аз съм си за бой ! Компютъра няма нищо общо! Колкото и невероятно да е батериите на двете дистанционни клекнаха в рамките на по-малко от месец! След смяната им проблемите изчезнаха!!! Заблудих се за компютъра, защото скапването на батериите в дистанционните съвпадна с 2-3 часовото ползване на една флашка закачена на ключа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.