Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Механична рейка?


p_valev

Recommended Posts

да, има от фабия джуниър, те са най бедните на екстри и нямат хидравлика, те са с механични рейки. smile048 s_flag :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питането ми е във връзка с това че карам поло, също с най бедното ниво на оборудване и имам проблем с въпросната механична рейка(рециклираха я и пак продължава да тропа) и търся дали има взаимозаменяемост. Може ли някой да ми даде снимка на въпросната рейка или евентуално сериен номер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Поло става на Фабия, един приятел си присади хидравлична от Поло на фабията барабар с помпата защото преди години искаха цяла торба пари за ел. рейка втора употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята си е механична(не е ел) както споменах погоре и засега поне търся такава.

Може и да премина на вариант ел, но доколкото знам филма с присаждането е голям, управлението на рейката минава през компютъра на колата ако не греша, а не съм сигурен с това ниско ниво на оборудване дали моя може да я управлява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Управлението е елктронно, при теб ще трябва да се слагат и още части и датчика на кормилния прът с лентовия кабел.

Именно - филма става по сериозен... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ти кажа че джуниър рядко се среща по моргите s_flag

Предполагам, както и варианта на моето поло ](*,)

 

Тея механичните рейки на Фабия и Поло създават изключително много проблеми още докато са нови дори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тея механичните рейки на Фабия и Поло създават изключително много проблеми още докато са нови дори...

 

Би ли споделил с какви точно проблеми си се сблъсквал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тея механичните рейки на Фабия и Поло създават изключително много проблеми още докато са нови дори...

 

Би ли споделил с какви точно проблеми си се сблъсквал?

 

Изкривява им се вала и заминават втулките, почват да лопат по неравности а някои и затягат. Стругари, втулки играчка и много трудно се докарват да станат както трябва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ето ти един джуниър, разпродавт го на части, звънни на гсм-а и ги попитай :) Успех

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тея механичните рейки на Фабия и Поло създават изключително много проблеми още докато са нови дори...

 

Би ли споделил с какви точно проблеми си се сблъсквал?

 

Изкривява им се вала и заминават втулките, почват да лопат по неравности а някои и затягат. Стругари, втулки играчка и много трудно се докарват да станат както трябва...

 

А имаш ли представа дали е възможна някаква манипулация там където влиза кормилния прът, защото при мен май е точно там проблема (по неравности хлопа много неприятно) и това тракане идва сякаш от там, а вече беше на стругар за "нови" втулки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея механичните рейки на Фабия и Поло създават изключително много проблеми още докато са нови дори...

 

Би ли споделил с какви точно проблеми си се сблъсквал?

 

Изкривява им се вала и заминават втулките, почват да лопат по неравности а някои и затягат. Стругари, втулки играчка и много трудно се докарват да станат както трябва...

 

А имаш ли представа дали е възможна някаква манипулация там където влиза кормилния прът, защото при мен май е точно там проблема (по неравности хлопа много неприятно) и това тракане идва сякаш от там, а вече беше на стругар за "нови" втулки.

 

Без да се види за какво става въпрос - само празни приказки колега ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се види за какво става въпрос - само празни приказки колега ;)
:smt017

може да има луфт между червяка и стержина/зъбите/,има и 2 лагера които може да са разбити...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.