Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам фланец и маховик за ладов/италиански мотор.


fisherman772

Recommended Posts

Продавам фланец и маховик за ладов/италиански мотор. Фланеца е много добре направен и е алуминиев пасва идеално на шкодовата кутия. Маховика е разпробит на по вала на ладов/италиански мотор а старите дупки са заличени. Сичко е правено отдавна аз не съм ги монтирал само съм ги налагал и няма никакви проблеми но човека от който ги купих дълги години караше 120-ка с фиятов мотор.post-4326-138453368251_thumb.jpgpost-4326-138453368279_thumb.jpg

 

Цена:180 (за истински шкода маняци ще има сериозен коментар)

тел. 0895535404

skype:fisherman772

или на Л.С.

 

Намират се в Монтана пращам с Еконт за цялата страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Нова цена 140лв. :smt017

 

Писах ти на скайп за фланците и маховика, за кой точно мотори стават. Примерно за 2.0 турбо от Пунто или нещо такова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имаш ли идея за кои двигатели става? С кодове ще е най-добре - ако не знаеш ще търсим по модели и по години...Да се счита че имам лек интерес...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този тип фланец става за ладов мотор и респективно за всички фиатови мотори които се слагат в ладите без фланци а именно 8v двуваловите мотори с кубатури 1,6 и 2,0 известни в лададжийските среди като "малкия и големия абарт". Това са моторите които са се монтирали на Фиат: 130,131,132, Ритмо, Регата (вероятно и други), Алфа ромео и някои ланчии.

Тук ще намериш цялата необходима ти информация за този тип двигатели:

http://www.ladaclub-bg.com/literature/114-modifying-and-tuning-fiatlancia-twin-cam-engines

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен отговор...ама много стари мотори...откъде да намеря такъв двигател? (Зачетох се в книгата, интересна е)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този тип фланец става за ладов мотор и респективно за всички фиатови мотори които се слагат в ладите без фланци а именно 8v двуваловите мотори с кубатури 1,6 и 2,0 известни в лададжийските среди като "малкия и големия абарт". Това са моторите които са се монтирали на Фиат: 130,131,132, Ритмо, Регата (вероятно и други), Алфа ромео и някои ланчии.

Тук ще намериш цялата необходима ти информация за този тип двигатели:

http://www.ladaclub-bg.com/literature/114-modifying-and-tuning-fiatlancia-twin-cam-engines

 

Успех!

 

 

:smt017 Браво на колегата много точен отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

След продаването на шкодата вече не се колебая дали ще ми трябват или не :D

 

Нова цена 60лв. s_flag към тях върви и притискател и феродов диск.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 60лв се записвам. Пък макар и да нямам никви планове за монтаж...

Да имаш път към София?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.