Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко проблеми с Yeti-то


judasfan

Recommended Posts

Колега, а нещо за "трудното" влизане на втора разбра ли се?

 

Честно казано не! Предложиха ми някакво "гумено масло" за скоростната кутия, но мой приятел със сервиз ми каза да не го слагам, защото било за износени скоростни кутии! Според него проблема се дължи на лагер-помпата на съединителя! Не съм карал колата достатъчно, за да преценя дали още го има проблема, но май все още "не влиза" понякога!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • judasfan

    20

  • gogata

    6

  • bega4kata

    6

  • Dobri

    4

Най-много писали в темата

"гумено масло" smile175

 

Да, колега smile091 Така се изразиха - било масло с някаква добавка, но както казах то е за износени скоростни кутии..........а те забравиха да споменат тази "малка" подробност! Апропо, проблема с втора предавка все още го има ](*,) Другата седмица пак ще съм в ЕТ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"гумено масло" smile175

 

Да, колега smile091 Така се изразиха - било масло с някаква добавка, но както казах то е за износени скоростни кутии..........а те забравиха да споменат тази "малка" подробност! Апропо, проблема с втора предавка все още го има ](*,) Другата седмица пак ще съм в ЕТ!

 

И ще ти сипят "гумено масло" и най интересното е, че ще се оправи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да, колега smile091 Така се изразиха - било масло с някаква добавка, но както казах то е за износени скоростни кутии..........а те забравиха да споменат тази "малка" подробност! Апропо, проблема с втора предавка все още го има ](*,) Другата седмица пак ще съм в ЕТ!

 

И ще ти сипят "гумено масло" и най интересното е, че ще се оправи...

 

Много ясно че ще се оправи!!! :lol: От "гумената добавка" синхронизаторите "погуменяват" и скоростите започват да влизат "с поглед" =D> ......или както казваше един мой приятел след като му ремонтираха стартера - "Сега само като види ключа, сама пали"!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.