Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

добавки за бензин.


v_savov67

Recommended Posts

Аз бях сипал 2 добавки наведнъж, едната за по-добро изгаряне и другата за прочистване на горивната система. Преди да ги сипя колата си работеше нормално. Явно от тази за по-добро изгаряне octane improver, от ауспуха миришеше на яка отрова. От другата за прочистване обаче, явно се разкиснаха утайките в резервоара и така се запуши горивния филтър, че малко остана и да закъсам. Също от нея и от боклуците дето прокара ниските обороти станаха нестабилни и паднаха на 550-600, после след около 2000км се оправиха сами.

 

Извода е, че добавките действат но трябва да се внимава какви и по колко и кога да де сипват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото ги оставяте да седят в резервоара - добавка се сипва преди дълъг път с възможност да се изразходи възможно най-бързо , а най-добре е хич да не се сипва ... като се запуши дюзата или дюзите свалянето и чистенето в УЗ вана е много по ефикасно от колкото ломенето на с добавки smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сипвам Castrol TBE ... не мога да кажа, че действа или върши работа, но на 100% мога да кажа, че не съм имал проблеми с нея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.