Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Актуални цени на горивата


gospodinov79

Recommended Posts

Не знам какво става на световните пазари , но това , което ми прави впечатление като характерно за голямото преселение (повече от 5 празнични дни) винаги е съпътствано с драстично увеличение на горивата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gospodinov79

    23

  • lubomirov1985

    14

  • micyri

    6

  • Milen Dimitrov

    6

Най-много писали в темата

Мдаааа, в Понеделник, 100 октановия в ОМВ, беше 2.08 лева, днес е 2.13 лева, въпреки, че на световния пазар, няма промяна в цените на горивата, а дългосрочната прогноза е, за понижение... Добре дошли в България!

Цените се повишиха и еврото поевтиня, но пак .....

Не знам дали си въобразявам, но по околовръстното трафика драстично се увеличи. Преди в 8 сутринта почти нямаше коли, а от две-три седмици са си колони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си колега. Сутрин и аз откачам по Околовръстното. Ама по - лошото е, че простаците са станали още повече. Карат като Т*паци, изпреварват на забранени места при невъзможност да се приберат отбратно и трябва да ги пазиш .... ей за това ме е яд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цени на горивата – 10.02.2015

 


 

Дизела тръгва пак нагоре, Газта малко надолу...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.