Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Актуални цени на горивата


gospodinov79

Recommended Posts

За ЕКО има нови карти! Попълва се онлайн форма и до 2 дни я имаш картата в бензиностанцията, която си посочил. Струва 2.50 лева и намаленията са от 4-5 ст./литър, а четв. и петък са 7 надолу. Това е постоянно - не е само промоция. Картата я имам от месец, ако не и повече - точни са! Тея 7 стотинки отстъпка са повече от 2 лева на резервоар. Не са много, ама никой не ми дава 2 лева на улицата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gospodinov79

    23

  • lubomirov1985

    14

  • micyri

    6

  • Milen Dimitrov

    6

Най-много писали в темата

Ама колко е тая промоция на OMV? И както са го написали "Промоцията е валидна от 0:00 часа в четвъртък до 0:00 часа в петък." ми звучи като промоция за четвъртък, но не и за петък? Би трябвало да го напишат до 24:00 в петък или 0:00 в събота?

За Еко бях прочел ,че промоцията е до 28 февруари, ако не се лъжа. Ама няма как да проверя като не се отваря сайта им(поне за мен е така).

Абе тая седмица май ще ходя в Румъния и май най-добре да си заредя там. Там горивата са май по-добри. Всичките са Евро 5, тук не съм сигурен за това. Дано цените ми харесат обаче. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама колко е тая промоция на OMV? И както са го написали "Промоцията е валидна от 0:00 часа в четвъртък до 0:00 часа в петък." ми звучи като промоция за четвъртък, но не и за петък? Би трябвало да го напишат до 24:00 в петък или 0:00 в събота?

За Еко бях прочел ,че промоцията е до 28 февруари, ако не се лъжа. Ама няма как да проверя като не се отваря сайта им(поне за мен е така).

Абе тая седмица май ще ходя в Румъния и май най-добре да си заредя там. Там горивата са май по-добри. Всичките са Евро 5, тук не съм сигурен за това. Дано цените ми харесат обаче. :D

Дизела е 6.05 леи и е по-добър от нашия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе по-скъп(2,70) излиза от нашия дизел. Иначе обикновено ползвам Petrom бензиностанциите на границата. Като цени обикновено са най-добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама колко е тая промоция на OMV? И както са го написали "Промоцията е валидна от 0:00 часа в четвъртък до 0:00 часа в петък." ми звучи като промоция за четвъртък, но не и за петък? Би трябвало да го напишат до 24:00 в петък или 0:00 в събота?

За Еко бях прочел ,че промоцията е до 28 февруари, ако не се лъжа. Ама няма как да проверя като не се отваря сайта им(поне за мен е така).

Абе тая седмица май ще ходя в Румъния и май най-добре да си заредя там. Там горивата са май по-добри. Всичките са Евро 5, тук не съм сигурен за това. Дано цените ми харесат обаче. :D

дизелът по всички бензиностанци в България е евро 5 това го изисква EU :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

промоцията е четвъртък и петък на ОМВ-то. Преди беше и на Шел, но там се отказаха и сега е само ОМВ. ОТ доста време се възползвам от офертата. Преди 2 седмици когато зареждах дизела в петък беше 2.57 и след това събота стана 2.66. Миналия четвъртък и петък дизела беше 2.61. Предполагам че и тази седмица ще е пак 2.61. Обикновено е с 5 ст. надолу

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОМВ от днес , maxxmotion diesel - 2.78 в нета , 2.75 на колонка , промо та дрънка smile091

май остана за дъвка smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи днес ще си напълня бензинче от ЕКОоооо :) аз и по принцип само там си зареждам че и днес 7 стотинки идеално пълня до горе s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 дни четох ,че цената на нефта пада на световния пазар, обаче при нас нещо цените не искат да падат. :evil: Надявах се на намаление , ама си останах с чакането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 дни четох ,че цената на нефта пада на световния пазар, обаче при нас нещо цените не искат да падат. :evil: Надявах се на намаление , ама си останах с чакането.

 

Цента на фючърсите пада от 3 дена (към момента е 100.13 $), горе долу седмица до 10 дни след като има по-сериозно промяна в цените ги намалят при нас. Другото, което е еврото също доста се обезцени спрямо долара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те докато чакат една седмица, тя цената ще се качи пак и те ще решат да не си правят труда да намаляват горивото. Цената като се качи на световния пазар, те качват цената веднага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво беше като работех по корабите.... smile092

 

П.С. В русе има една бензиностанцийка - в момента нафтата е 2.57, а бенза е 2.56 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ни "клатят" с цените на горивата smile150 . Как може вчера да заредя дизел на бензиностанция с Свищов за 2.55. Пък ако ходатайстват пред собственика за теб, зареждаш на 2.00?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...
  • 1 година по-късно...

Здравейте,

Доста време не бях писал тук, за да не спамя излишно, сега мога да се похваля с доста нововъдения и ново място с много повече информация и бензиностанции - www.fuelo.net

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Доста време не бях писал тук, за да не спамя излишно, сега мога да се похваля с доста нововъдения и ново място с много повече информация и бензиностанции - www.fuelo.net

 

Харесва ми! 

Браво за труда и резултата! :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за fuelo.

Преди два дни имаше много интересен коментар по една от малките телевизии за спада на цените.

Предполага се, че Саудитска Арабия иска да удари противниците си в лицето на Русия, Иран и Венецуела. Не им е проблем защото имат огромни залежи и евтин добив.

Със събитията в Украйна Путин доказа, че го играе тип "самотен вълк" за което ще го накажат и то жестоко.

В момента дори Куба и Виетнам не са му никакви приятели и го знам от хора посетили двете държави в последните месеци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Лукчетата" са вдигнали бензин 95 на 1.93 лв. Вероятно ще ги последват и другите. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Лукчетата" са вдигнали бензин 95 на 1.93 лв. Вероятно ще ги последват и другите. :rolleyes:

И Петрол също. Те зареждат от Бургас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 показва монопола   :ranting:

 

Прав си Милене и вярна казваш показва, но не и "доказва" защото е недоказуем. В медиите по аналогия подобно нещо се нарича автоцензура. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа, в Понеделник, 100 октановия в ОМВ, беше 2.08 лева, днес е 2.13 лева, въпреки, че на световния пазар, няма промяна в цените на горивата, а дългосрочната прогноза е, за понижение... Добре дошли в България!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.