Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционна среща в Обзор !


bega4kata

Recommended Posts

Днес говорих със собственика на хотела в Обзор,ако срещата е на 13-14-ти април трябва до края на тази седмица да се уточни колко и какви стаи ще се резервират и в началото на другата седмица да се резервират за да е сигурно.Цените са като миналата година 50 лв/двойна стая с включена закуска.Ние най-вероятно няма да идваме за съжаление поради неотложни ангажименти.Който иска да се заеме с организацията и резервациите нека ми пише ЛС за да му дам телефона на собственика на хотела smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 107
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    17

  • BlackPearl

    15

  • VALDO

    8

  • micyri

    8

Най-много писали в темата

Малко ми е далеко, ама ако има хубави рецепционистки, бих се пуснал smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ми е далеко, ама ако има хубави рецепционистки, бих се пуснал smile001

Абе и аз така се надявах миналата година, имаше една сладурана ,настанихме се ,седнахме по масите, мина някакво време ,направих се че мисе приходи до WC с цел да се запознаем хаха,но и беше свършила смяната smile091 smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте да се преброяваме, да излъчим "организатор" и да я мятаме! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще бягам вечерта, че има формула в неделя сутринта! Ако има желаещи, качвам хора с общо тегло 125кг smile027

 

Запиши ме! :D Остават още 40 кила . :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май фъснаха нещата?

 

Само 3ма човека сме + бургаската група , те са само за вечерта!

 

Ко праим?

Ясно е, че тази седмица нищо няма да стане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, мен що не ме броите бе? Още на 11. 03 съм се записал дет се вика . Бройте ме двама - аз и жената. Шурето с приятелката си също е навито. Само дето още май не е регистриран във форума. Боби да казва и той, щото май имаше желание, но не знам как е с ангажиментите.Разградската група за Обзор няма ни питате-направо записвайте. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те са определени-13срещу-14

моля Марто да даде тел. да се обадя за резервации

и да се преброим още веднъж последно

ако иска модератор на раздела да води преброяването като редактира онлайн поста с резервациите-да не се пишат много постове с записали се

благодаря

 

2-на стая за мен

2-ка за Искрен

2-ка за Тони

2 двойки за Пламен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.