Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на предна броня - Варна. Съвет?


sem.shoshovi

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Интересува ме смяна на предна броня на Skoda Fabia 1.4 Combi (2001)...

Живея във Варна. Идеи? Къде? И не на последно място колко? Знаете в днешно време парите не стигат и ще се радвам да споделите изгодни оферти с мен. От безкрайните оферти и сайтове в нета виждам, че броня втора ръка се върти около 100лв. Налага ми се да я сменя. моята вече е изпята песен. Претърпя няколко поражения и закърпителни ремонти, ама вече е аут.

Предстои ми Каско април и искам да я запишат в добър вид...

Това е, очаквам съвети и мнения.

 

 

Безаварийно каране, колеги!!!

 

PS Милата ми жена, я уби, т.е довърши (бронята) smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си броня същата като твоята, ела до Добрич и ще ти я сменя за 15-20мин без пари!

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си броня същата като твоята, ела до Добрич и ще ти я сменя за 15-20мин без пари!

smile027

Благодарим за предложението :D

 

(От "милата жена")

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.