Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервизна акция в ЕТ


sotef

Recommended Posts

http://www.skoda-auto.bg/BGR/service/se ... nge4+.aspx

http://www.skoda-auto.bg/BGR/service/se ... 012_01.pdf

 

Цените ми се струват добри, само щеше да е по-добре да има и опция за масло за удължен интервал и 2г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффтопик: Шкода с масло Тотал ли излиза фабрично? :-k

 

Моята беше със Shell :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та как разбрахте с какво масло е излязла от завода?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На гредата над радиатора си има лепенка и пише какво да се налива :) Поне при мен имаше, Фабия 2. Също Shell smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам. На Октавия Тур 2006, на същото място има лепенка "Шкода препоръчва Шел Хеликс". Щом Хеликса го препоръчват заводски, едва ли ги пълнят с Мотул. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е със шел. От 2010 някъде вече са с тотал. Преди излизаха с гуми матадор , сега с континентал ,ако не се лъжа. Които даде по евтини консумативи той е в играта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гумите- поне СФА какви цигании правят- преди няколко години колите пристигаха с Мишлен, който се сваляше в гумаджийницата до офиса ни и ги обуваха с евтини гуми ](*,)

Аз Аудито го карам с Мотул, на Шкодата сипах Кастрол Едж и се държи добре, май ще продължа да я карам с такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е със шел. От 2010 някъде вече са с тотал. Преди излизаха с гуми матадор , сега с континентал ,ако не се лъжа. Които даде по евтини консумативи той е в играта.

 

Искаш да кажеш, че МАТАДОР са по-добри от Континентал???

Повечето Шкоди (от 2005като взех моята) с "по-големите" двигатели (140к.с) , суперб и тн. излизаха със Спорт контакт 2, после 3ка. С такива гуми излиза и S-class.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е със шел. От 2010 някъде вече са с тотал. Преди излизаха с гуми матадор , сега с континентал ,ако не се лъжа. Които даде по евтини консумативи той е в играта.

 

Искаш да кажеш, че МАТАДОР са по-добри от Континентал???

Повечето Шкоди (от 2005като взех моята) с "по-големите" двигатели (140к.с) , суперб и тн. излизаха със Спорт контакт 2, после 3ка. С такива гуми излиза и S-class.

 

Не грешно си ме разбрал. То като си прочетох коментара и май грешно съм се изразил. Имам в предвид , че континентал са много по добри но сигурно са предложили цена близка до предните в случая матадора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята дойде с Shell. Сега е с Castrol.

"Фабрични" гуми - Матадор. Е никога повече smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудя дали да се възползвам от акцията на ЕТ за масло Total Quartz Ineo MC3 5w40.

Проблема е, че досега карах с 10w40 и незнам дали е добре да се мине на 5w40. Из форума четох, че такова масло се дава за моята фабияна. Дали е по-добре да мина на 5w40 и да си карам за напред с такова ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Това за лепенката е, че са партньори, а в никакъв случай не означава, че са били заводско с Шел. По отношение на гумите, по ниския клас ги поръчват с по евтини гуми, защото се печели повече, същото се отнася и за нивото на оборудване на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.