Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda PICK UP LX1.9D


malkiq

Recommended Posts

Може сондата да е височко и ако има малко нафта в резервоара да засмуква и въздух. :-k

Обърни внимани също на щуцерите да няма някой пукнат.

А защо не вземиш една туба пълна с нафта и подадеш директно гориво на помпата да видиш какво ще стане.Да не се окаже че влиза въздух от друго място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 134
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • malkiq

    80

  • The Best Forman

    13

  • Galliard33

    11

  • Logrus

    7

Най-много писали в темата

Сигурно е занесъл стартера на ремонт. smile004

 

Аз моят го ремонтирах днес струваше ми 28лв, два часа време и не го носих никъде :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не съм писал, защото ми изгоря дъното...

 

По пикапа се случиха доста неща.

 

С Гената оправихме светлините и всичко необходимо за да мине преглед (законно)

Направих му застраховка и преглед.

029436261.jpg?r=0

029436262.jpg?r=0

 

Напълнихме го до горе и возене.

029436274.jpg?r=0

 

Има какво да се желае още, но първия сняг го хвана.

029436260.jpg?r=0

 

Реакцията на хората по улиците ми беше достатъчна за да карам усмихнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Най-накрая дойдоха шукарийките от Чехия, малко скъпи, но сам повече от доволен.

 

Нали сега се грижа за две Фели, та да не се сърдят, на едната бели, а на другата пушени.

 

029550370.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Гена нямах време за писане напоследък знаеш.

 

Започвам с малко предистория.

Когато се разбра, че ще участвам във Феста, работата започна на много бързи обороти.

 

Събрах интериора, много джвъчкава работа. Проблема беше, че всичко беше изсипано в големи кашони преди 1 година и не знам кое болтче от къде е.

030022198.jpg

 

След това направих окачването и спирачките (сервото се предаде)

Влезе така.

030022200.jpg

Излезе така.

030022191.jpg

 

След това Гената си поигра малко с луфтовете на предницата. А аз и Пепо полирахме цялата кола.

На всякъде я минах на водно с 2000 и 2500 на трупче, няма колонки няма дръжки... всичко. След това 4 вида пасти на 3М с машина и 2 вида на парцал.

030022193.jpg

030022194.jpg

 

По колата се работи дори вечерта преди феста... до последно.

Накрая направихме генерацията както исках. Всичко приключва под прага и не се вижда нищо.

030022195.jpg

Феста мина прекрасно, но проблема с двигателя си остана. Колко ли човека не го гледаха и не го правиха и резултата беше нулев. На феста се запознах с едни момчета дизелджии и те ми предложиха помпа. Викам си взимам я и нещата приключват. Веднага след феста трябваше да закарам едни части на мой познат, който ме прати при едно момче. Момчето погледна колата и каза остави я и ще я направя. Викам си по акъла, тея сме ги слушали, но я оставих след 4 часа пича ми звани и казва колата е готова ела я виж и покарай, щот аз толкова ниска не мога. Отивам, паля я и не чувам тропането което имаше, форсирам я не се замисля, отзад не пуши. Покарах я много ми хареса, върнах се и му викам утре ще падат температурите под нула градуса. Оставям ти я, утре идвам сутринта, запали ли целувам рака. Така и стана, отидох колата запали трудно, стартера прескачаше и кабелите грееха. Занесох стартера на майстор, смени му четки, фтулки и бендикс. Кабелите ги криптвах на ново и всичко заспа.

 

От тогава всеки ден си я карам, пали добре върви добре ДОВОЛЕН СЪМ !!!

Дори направих първия си курс.

030022196.jpg

030022197.jpg

100 процента пропускам нещо, но 3 седмици събрани в няколко реда е така .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Хвана прах тука...

 

Пикапите по принцип са създадени за товарене, но не и в моя случай...

Когато има мръсна работа има други пикапи

030751027.jpg

 

Ето как 3 тона части за шкода заминаха за скрап на няколко курса.

030751026.jpg

 

А за моя сладур само хубавата работа.

030751025.jpg

 

Товара ми утре сутрин (от 10 чеса) ще участва в ретро парада на Александър Невски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги пикапа се продава, при интерес можете да ми пишете на лични или на телефон 0883 57 97 19

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.