Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем С Фелиция ДИЗЕЛ !


skoda_felicia_93

Recommended Posts

Колеги имам много голям проблем с колата и ми идва да да я счупя ! От 2 Седмици колата ми пали само на дърпане и днес отново запалих на дърпане возих се карах угасих и запалих кибрит ! Прибрах се и след 2 часа отивам да излизам няма кола в смисъл въртяя но тя върти на празен ход все едно е скъсан ремъка но не е скъсан какво може да е станало това ми го прави за 2ри път помогнете ми моля ви :( Нафта имам не е от нафтата !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо провери защо ти пали само с дърпане!

Подгревни свещи , релето за тях дали работи, горивен филтър, маркучи за горивото./тука е и момента, не всмуква ли въздух в горивната система/.

Карам същата и в най големия студ от оборот пали.

Но имаш ли горните проблеми нема да хване [-X

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... въртя я но тя върти на празен ход все едно е скъсан ремъка но не е скъсан какво може да е станало.....

Стартер, бендикса ли не зацепва? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи явно не се изразих правилно и се бях замислил и съм написал че пали само на дърпане е без да искам съм ви излъгал извинявам се за което но днес и преди 2 седмици запали на дърпане от 1 седмица не я бех палил защото ми направи същия проблем и аз въртях въртях и падна акумулатора !

Но както казва колегата и моята пали от оборот нови свещи на NJK ново динамо и нямаше проблем но ето че преди една седмица направи тази работа и днес пак ! Направо нямам думи , но имам приятел който също казва че може да е префърлила зъб на ангренажа ! А вие знаете ли как може да се оправи това или само на сервиз ? Утре ще идва един майстор да я види и ще видиме какво ще направиме ! :) s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... въртя я но тя върти на празен ход все едно е скъсан ремъка но не е скъсан какво може да е станало.....

Стартер, бендикса ли не зацепва? :-k

Е това ти е проблема моята макар и бензин правеше точно същото.

Бендикса е много смотано устроен и стартера си върти обаче самия бендикс има нещо като съединителче което трябва да се избута напред и да завърти маховика и да запалиш, но като се скапе само стартера си върти напразно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да ви попитам възможно ли е да са дюзи казаха ми днес че май е от дюзите !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да ви попитам възможно ли е да са дюзи казаха ми днес че май е от дюзите !
мисля че не . подавали помпата гориво като върти ?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом на дърпане си запалил, дюзите работят, нали тъй, иначе двигателят няма да боботи. Акумулаторът ти трябва да е здрав, щото при палене иска дизелът обороти. Виж за скъсани маркучи до нафтовата помпа. По принцип при този двигател помпата сама се обезвъздушава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички колеги за съдействието днес разбрах какъв е проблема ! Префърлила е Зъб или на помпата или е срешнала клапаните ! Ремъка се е отбелязал направо ! :( Благодаря колеги за помоща ! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.