Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фаворита прекъсва на бензин и пуши като дизел


petrov55

Recommended Posts

Колата на газ е перфектна,но не иска да работи на бензин.Първо бавно качва бензин.Второ работи като дизел-от ауспуха излизанякаква невероятна чернилка и зад мен става страшно.За разхода на бензин да не говорим-харчи като за световно.Имам втори карбуратор,смених го,пак същата работа.Свещите уж са нови.Вече не знам какво да правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди да ти регулират карбуратора , щом на газ работи , значи по запалителната система всичко ОК , щот газта е по-капризна.

А и още нещо - може иглата да не затваря или мембраната на икономайзера да е фира ( ма па и на двата карба :-k )... по-вероятна игла ако има нешо повредено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди да ти регулират карбуратора , щом на газ работи , значи по запалителната система всичко ОК , щот газта е по-капризна.

А и още нещо - може иглата да не затваря или мембраната на икономайзера да е фира ( ма па и на двата карба :-k )... по-вероятна игла ако има нешо повредено.

И двата карбуратора не са работили никога на бензин,или почти никога.Откакто карам Шкоди/повече от 20г./ съм карал само на газ,и зиме и лете,въпреки,че знам как трябва да е.Разглобявал съм го и единия и другия,но явно не съм се справил с проблема.Вчера ми излезе друг проблем,който реших бързо.Започна да прекъсва и на газ и загуби мощност.Оказа се че е от гъвкавия маркуч за топъл въздух.Вътре се поразпаднал малко и се запушил.Махнах го и всичко се оправи.Та да знаят колегите и за този момент,ако имат проблеми.Но проблемът с бензина си остава.Не знам дали да не излея едно шише спирт в резервоара Там не се знае какво има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.