Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

съвместимост на седалки на Октавия II - 2008 PD 105 кс


vangoran

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Седалките на октавията са ми неудобни и въпросът ми към Вас е следният: На коя автомобилна марка седалките са едно към едно с тези на октавията? Съвместими ли са с тези на Голф 5 ? Октавията е с ниво на оборудване Елеганс и седалките не са електрически.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много по-евтино и бързо решение е посещение при тапицер - за 1 ч. ти прави седалката по твой образ и подобие.

Да, но едва ли ще успее да му промени формата smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно, но седалките на елеганс модификацията са по- удобни от тези на класик, а привидно само плата е различен.

Поне не Фабия.

Аз бих пробвал в Голф 5 и Ауди А4 дали са ми удобни седалките.

Много зависи от колата- колкото е по- лека, вибрациите се предават от купето на возещия се и каквито и седалки да сложиш, няма да са ти удобни.

А какво не ти е удобно- управление, наличие на умора или, че са 'ръбести' ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много по-евтино и бързо решение е посещение при тапицер - за 1 ч. ти прави седалката по твой образ и подобие.

 

Стефко, я сподели как тапицера ги прави по твой образ и подобие ! Напластява с пяна за да станат широки ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много по-евтино и бързо решение е посещение при тапицер - за 1 ч. ти прави седалката по твой образ и подобие.

 

Стефко, я сподели как тапицера ги прави по твой образ и подобие ! Напластява с пяна за да станат широки ли ?

При претапицирането, майсторите изрязаха част от дунапрена на облегалката ми и подложиха допълнително в предната част на седалката, така че се получи удължаване с поне 7-8 см. Цялата операция я наблюдавах лично smile048

Това, което тебе те притеснява(щях да ти пиша в другата тема, ама се отнесох), си е дунапрен, натегнат от тапицерията и нищо не пречи да се поизреже и съответно тапицерията да се коригира smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли пуснал при удобност една снимка на удължената седалка. Мен всъщност ми убиват страничните ръбове на седалищната част. Облегалката ми е таман.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен всъщност ми убиват страничните ръбове на седалищната част.

Не четеш, Димоо

Това, което тебе те притеснява(щях да ти пиша в другата тема, ама се отнесох), си е дунапрен, натегнат от тапицерията и нищо не пречи да се поизреже и съответно тапицерията да се коригира smile049

...а може и да се подложи дунапрен, така че страничните издутини да не ги усешаш ...абе, майсторите си знаят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 години по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.