Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Цена на консумативи?


blups

Recommended Posts

Привет колеги,

 

искам съвет и компетентно мнение по отношение на консумативи за Fabia I 1,9 TDI 74 kW AXR PD мотор. Визирам комплект филтри, масло и работа - Ицо в Еуратек Пловдив ми каза 350 лева всичко. Маслен, въздушен, горивен и този към купето филтри + масло и работа = 350 левчета. Въпросът ми е реално ли е това и каква би била една реална цена ако закупя материалите и си ги сменя сам или при доверен мен майстор?

 

Поздрави GR

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега моята фабия е бензин но една такава смяна на всички филтри плюс масло плюс труд а и сприрачна течност ми излезе в ЕТ 355 лева а в обикновен сервиз без смяна на сприрачна течност ми илиза около 240-250 лева така че сам си преценявай( не знам дали не е по добре да отидеш в ЕТ поне са квалифицирани кадри но все пак и те са хора)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има някаква промоция в ЕТ за смяна на масло в момента за 4+ годишни автомобили. Видя ли я? Около 100лв се връзва масло + маслен филтър + работа, до колкото помня. Останалите филтри не би трябвало да са повече 120-130 с работата. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Въпросът ми е реално ли е това и каква би била една реална цена ако закупя материалите и си ги сменя сам или при доверен мен майстор?

...

 

На мен за Октавиа 1.9TDI PD 77kw ми излизат около 180-200лв, ако сам си работя и сам си намеря филтрите. В тази цена влизат всички филтри (марките са hengst, man, bosch) и маслото 5 литра. В момента съм с маслен hengst, въздушен MANN, горивен Bosch, в купето е MANN, но без активен въглен.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето масло също вече е за смяна и в ЕТ са пуснали примамлива промоция за масло Total Quartz Ineo MC3 5w40. Проблема е, че до сега съм карал с 10w40. Проблем ли ще е да мина на пълна синтетика? И на колко киометра се сменя маслото 5w40?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.