Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

контакт за отворена шофьорска врата


mile

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

Къде се намира контакта за отворена шофьорска врата на Октавия ІІ. Може би не прави добър контакт и не ми отчита вратата като отворена - резултатът е паднал акумолатор ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намира се в бравата. Обаче все още никой не беше изревавал за такава неизправност.

Виж за всеки случай "оня" маркуч с кабели , който свързва вратата с купето- да няма излезнал куплунг. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги,

Къде се намира контакта за отворена шофьорска врата на Октавия ІІ. Може би не прави добър контакт и не ми отчита вратата като отворена - резултатът е паднал акумолатор ;)

Колега нещо не те разбирам,според мен имаш някакъва друга причина за да ти пада акумулатора.На моята Октавия 1, имам същия проблем,само че на предна дясна врата,но акумулатора не ми пада! На мен ми казаха че е прецакано някакво микроключе,което трябва да се оправи.Като се отвори пред. дясна врата и пътника се качи, след около 1 мин. електрониката сама заключва колата и вече няколко пъти жената си стои заключена вътре smile091 и чака. При по-хубаво време ще разглобя вратата.ПРЕДПОЛАГАМ,че на Окти2 не е по-различен проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да подкрепя колегата hebros2. И при мен от околко месец и половина индикацията за отворена предна дясна врата не ми работи - но при оставена отворена врата акумулатора не ми е падал дори и в най - големите студове. Та и според мен проблема е вероятно някъде другаде. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.