Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Глоба за неправилно паркиране


allroad

Recommended Posts

Здравейте, има ли някой от вас представа колко е глобата за паркиране на място, предназначено за таксита? Съставен ми е акт. Нямаше други забранителни знаци освен указателната табела "само за таксита" + "паркирането забранено".

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме изпраскаха за спиране на пешеходна пътека 50 лева фиш, а можеше и акт да ми пише, следователно да ми вземе и талона.. добре че не се заяждах :mrgreen:

Щом са ти писали акт, най-много 50 лева ще е. Така де, то под 50 няма, ама повече няма да е според мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се надявам да е максимум 50 лева. А се заядох с тях, защото синята зона, за която бях готов да си платя не беше разчистена от купчините сняг. Но това едва ли ще бъде счетено като основателна причина за неправилното ми паркиране...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.